Uždaryti

Kuponų pardavimas

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Pirties dovanų kuponai » Kuponų pardavimas

Dovanok gurmaniškos dūminės procedūrą


Pirtis autentiška - viskas padaryta sau, šeimininko rankomis...

Ieškote įdomios, netikėtos ir originalios dovanos? Siūlome įsigyti pirties dovanų kuponą!

Dūminė pirtis - visų pirčių pramotė. Įeisite į ją pro mažas dureles - nusimetę susikurtų rūpesčių naštą ir išeisite atgal - kaip atgimę iš naujo. Švarus garas, prisotintas jonų, lengvas dūmo kvapas išgarintų beržo vantų šiluma atgaivins jūsų sąnarius, išjudins kraują ir jūs atjaunėsite 15 metų. Pirties meistras Rimas, Lietuviškos pirties akademijos įkūrėjas ar jo bendražygiai pirtinkai savo vantomis pakels jūsų sielą iki dausų...

Jo gavėjas galės nemokamai gauti asmeninę pirtį porai (dviems asmenims), vedamą pirties meistro!


Pirtis laukia jūsų!

Kupono naudojimo tvarka

Kuponas yra vienkartinis. Kiekvienas kuponas turi savo kodą. Šio kodo įvedimas registracijos metu identifikuoja kupono turėtoją ir leidžia jam išnaudoti kuponą registracijai.

Svarbu žinoti!

Kiekvienas kuponas turi savo galiojimo laiką, kuris pažymėtas ant kupono,  po kurio kuponas automatiškai nustoja galioti, o likę pinigai nėra grąžinami.

Kai kuriais atvejais (žmogaus liga ar net mirtis, išvykimas gyventi į užsienį, pirties kontraindikacijos) kupono visa ar nepanaudota suma yra grąžinama. Tačiau ir tuo atveju Lietuviškos pirties akademija pasilieka 10% kupono vertės kaip kompensaciją už kupono adminstravimą. Dėl kupono grąžinimo kreiptis asmeniškai el. paštu info[eta]pirtis.lt.

Kupono pavyzdys


Vietoje standartinio teksto galite įrašyti savo asmeninį sveikinimą.


Kupono užsakymas

Mokėtojo duomenys

Šie duomenys bus naudojami mokėjimo nurodymui suformuoti:

  • Kuponas galioja iki 2024-03-20 (180 dienų)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“