Uždaryti

Kuponų pardavimas

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Pirties dovanų kuponai » Kuponų pardavimas

Dovanok gurmaniškos dūminės procedūrą

Ieškote įdomios, netikėtos ir originalios dovanos? Siūlome įsigyti pirties dovanų kuponą!

Procedūra dūminėje pirtyje

Dūminė pirtis - visų pirčių pramotė. Įeisite į ją pro mažas dureles - nusimetę susikurtų rūpesčių naštą ir išeisite atgal - kaip atgimę iš naujo. Švarus garas, prisotintas jonų, lengvas dūmo kvapas išgarintų beržo vantų šiluma atgaivins jūsų sąnarius, išjudins kraują ir jūs atjaunėsite 15 metų.

 

Jo gavėjas galės nemokamai gauti asmeninę pirtį 2-4 asmenims, vedamą pirties meistro!

Kupono naudojimo tvarka

Kuponas yra vienkartinis. Kiekvienas kuponas turi savo kodą. Šio kodo pateikimas registracijos metu identifikuoja kupono turėtoją ir leidžia jam išnaudoti kuponą registracijai.

Kaip pasinaudoti kupnonu?

Procedūrą turite užsisakyti telefonais 8 687 11601 arba 8 689 56969. Užsisakydami turėkite kupono kodą. Patikrinę kodą mes suderinsime procedūros laiką Viniuje arba Kaune.

Svarbu žinoti!

Kiekvienas kuponas turi savo galiojimo laiką, kuris pažymėtas ant kupono,  po kurio kuponas automatiškai nustoja galioti, o likę pinigai nėra grąžinami.

Kai kuriais atvejais (žmogaus liga ar net mirtis, išvykimas gyventi į užsienį, pirties kontraindikacijos) kupono visa ar nepanaudota suma yra grąžinama. Tačiau ir tuo atveju Lietuviškos pirties akademija pasilieka 10% kupono vertės kaip kompensaciją už kupono adminstravimą. Dėl kupono grąžinimo kreiptis asmeniškai el. paštu info[eta]pirtis.lt.

Kupono pavyzdys


Vietoje standartinio teksto galite įrašyti savo asmeninį sveikinimą.


Kupono užsakymas

Mokėtojo duomenys

Šie duomenys bus naudojami mokėjimo nurodymui suformuoti:

  • Kuponas galioja iki 2024-10-15 (180 dienų)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“