Uždaryti

Kuponų pardavimas

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Pirties dovanų kuponai » Kuponų pardavimas

Pirties meistriškumo kursų dovanų kuponas

Jei turite draugą ar draugę, kuris be galo mėgsta pirtį - padarykite jam puikią dovaną - padovanokite jam iš anskto apmokėtas studijas Lietuviškos pirties akademijoje.

Pirties meistriškumo kursai
Pirties kursuose mokome vanoti.

Kupono naudojimo tvarka

Kuponas galioja 365 dienas.

Šis kuponas yra DAUGKARTINIS. Tai reiškia, kad jis gali būti panaudotas daugiau nei vienam seminarui ar renginiui.

Kiekvienas kuponas turi savo kodą. Šio kodo įvedimas registracijos metu identifikuoja kupono turėtoją ir leidžia jam išnaudoti kupono pinigų likutį.

Pirtis.lt įdiegta studijų apskaitos sistemoje atžymimas kiekvieno dalyvio (studento) dalyvavimas seminare, taip pat jo pažangumas - atsakymai į žinių patikrinimo anketas, priziniai aktyvumo taškai ir kita informacija. Visa tai studentas mato savo veiklos zonoje prisijungęs prie tinklapio Pirtis.lt.

Pradėti pirties studijas turint kuponą - labai lengva, nes nebereikia daryti bankinių pavedimų, avansų ir pan.

Svarbu žinoti!

Net ir turėdamas kuponą studentas privalo kai kuriais atvejais lankyti seminarus iš eilės - nuo paprastesnių iki sudėtingesnių temų, jei tai nustayta renginio (studijų) taisyklėmis.

Kiekvienas kuponas turi savo galiojimo laiką, po kurio kuponas automatiškai nustoja galioti, o likę pinigai nėra grąžinami.

Kai kuriais atvejais (žmogaus liga ar net mirtis, išvykimas gyventi į užsienį, pirties kontraindikacijos) kupono visa ar nepanaudota suma yra grąžinama. Tačiau ir tuo atveju Lietuviškos pirties akademija pasilieka 10% kupono vertės kaip kompensaciją už kupono adminstravimą. Dėl kupono grąžinimo kreiptis asmeniškai el. paštu info[eta]pirtis.lt.

Kaip įsigyti?

Užpildykite žemiau esančią formą ir apmokėkite banko pavedimu, Perlo terminale, Lietuvos pašte. Gavus apmokėjimo patvirtinima, kuponas bus automatiškai sugeneruotas ir į savo eletroninį paštą gausite nuorodą kuponui atsisiųsti. Beliks jį tik atsispausdinti. Kuponai yra A5 (pusė lapo) dydžio ir lengvai telpa į vidutinio dydžio pašto voką. Dėmesio - kiekvienas kuponas turi savo unikalų kodą, kurį reikės įvesti registracijos į seminarą metu. Saugokite šį kodą - tai ir yra jūsų kupono gavėjo „skaitmeninis bilietas“ į numatytą renginį.

Kupono pavyzdys


Kupono užsakymas

Mokėtojo duomenys

Šie duomenys bus naudojami mokėjimo nurodymui suformuoti:

  • Kuponas galioja iki 2024-09-23 (365 dienas)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“