Uždaryti

Japonijos pirtys 2012

Jūs esate čia: Namai » Pirties akademija » Kelionės ir ekskursijos » Japonijos pirtys 2012

Tai jau antra mūsų kelionė į Japoniją. Pirmoji įvyko 2010 m. birželį, kaip man teko skaityti pranešimą XV-ame Tarptautiniame pirties kongrese. Tą kartą keliavome septyniese ir aplankėme nemažai įdomių vietų – sodų, šventyklų ir žinoma pirčių. Kelionės patirtis leido suplanuoti dar vieną kelionę, su kurią ir kviečiame susipažinti, o jei tai pasirodytų patrauklu – ir prisijungti prie jos.
Kadangi šį kartą keliaujame rudenpį, tai sekdami paskui dar šiltus orus nusprendėme keliati iki pat pietinės Japonijos, o tiksliau – iki Kagošimos miesto ir Ibusuki karštų versmių kurorto, eančio pačiuose Kiušiu salos pietuose. Būtent ten yra pats didžiausias Japonijoje karšto smėlio paplūdimis, kur norinčius pasipirtinti užkasa į karštą juodą vulkaninį smėlį.

Kelionės programa

Rugsėjo 28 d. Atskrendame į Tokiją. Ekskursija po miestą. Ketiname aplankyti Japonijos jaunimo mados centrą – Takedoši Dori gatvę, miesto parkus ir sodus, kas norės – milžinišką Akihabaros elektronikos turgų – ir pažiopsoti ir dovanoms...

Rugsėjo 29 d. Vykstame į garsią senovinę Hošį pirtį. Tai viena iš nedaugelio pirčių kur senu papratimu kaimo vyrai ir moterys maudosi kartu.

 

 

 

Rugsėjo 30 d. Vykstame į vulkaninėmis versmėmis garsėjantį Hakone kalnų slėnį. Ovadudani vulkaninių šaltinių hikingas. Vakare – aplankome garsų Hakone Tenzan onseną kur tikimės išbandyti labai retą senovinę kamaburo pirtį. Tokių pirčių visoje Japonijoje yra likę tik kelios. Vakare greituoju šinkansen traukiniu išvykstame į Osaką arba Kioto.

Spalio 1 d. Ekskursija po senąją Japonijos sostinę Kioto. Kas norės galės sudalyvauti pirtyje kartu su Japonijos pirties draugijos nariais. Taip pat bus galima pamatyti Kyoto geišų teatro spektaklį.

 

 

Spalio 2 d. Išvyka į svarbiausią senosios Japonų religijos šinto šventyklą Ise pusiasalyje. Tai – pirmykštės gamtos energijos „kami“ centras, daugiau kaip 4000 Japonijos šventykų tinklo svarbiausias mazgas. Šventyklų kompleksas ir sodai. Pasimokysime atlikti atsijaunijimo ir apsivalymo apeigas ant Ramiojo vandenyno kranto esančioje šventykloje. Išsimaudysime Ramiajame vandenyne. Vakare grįšime į Kyoto.

Spalio 3 d. Greituoju šinkansen traukiniuo 250 km/h greičiu skriesime į Japonijos pietus – iki pat Kagošimos. Aplankysime veikiantį Sakuradžimos ugnikalnį. Išsimaudysime šventoje Drakono pirtyje ant jūros kranto.

Spalio 4 d. Kelionė į Kirišimos vulkaninį nacionalinį parką. Vulkanų trekingas.

Spalio 5 d. Laisva diena Japonijos subtropikuose. Jūra, Mijadžimos subtropinių augalų sodai, pakrančių šventyklos. Vakare laivu išplaukiame į Osaką. Kelionė Ramiuoju vandenynu ir Vidine Japonijos jūra.

Spalio 6 d. Atplaukiame į Osaką. Traukiniu vykstme link švento Kojos kalno, paskendusio kedrų miškuose ir apsupto 7 kalnų viršukalnių. Apsistojame šentyklos bendrabutyje. Naktinė ekskursija į Okunoino kapines, kur amžinoje meditacijoje nurimo didysis Kobo Daišis – mistinio japonų budizmo pradininkas.

Spalio 7 d. Išvykstame į Osakos aerouostą ir skrendame į Vilnių per Helsinkį.

Programos vadovas Rimas (www.rimas.pirtis.lt)

Grupė ir kaina

Grupės vadovas ir 2 dalyviai į Japoniją keliauja antrą kartą. Visi kiti gaus išsamius paaiškinimus „kaip išgyventi“ tekančios saulės šalyje. Grupėje daryra vietų.

Planuojama kelionės kaina 6500 Lt, įskaitant bilietus, nakvynę ir pragyvenimą. Lėktuvo bilietai, susirintkus 10 žm grupei kainuoja 2500 Lt (skrendame Finnair per Helsinkį). Pasikeitus grupės narių skaičiui, kelionės kaina taip pat gali pasikeisti. Bilitai jau užsakyti.

Norintys prisidėti prie grupės kviečiami kreiptis Pirtis.lt telefonu 8 655 47770.

Arba el paštu info(eta)pirtis.lt.


Taip pat skaitykite

Taip pat skaitykite

Japoniška pirtis

Japoniška pirtis

Japoniška pirtis - ofuro. Visi žinome, kad Japonija – originali šalis. Apie japonų darbštumą sklando legendos. Galbūt visa… Toliau

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“