Uždaryti

Lapkričio 8 – 14 dd.

Jūs esate čia: Namai » Pirtininkams » Pirties kalendorius » Lapkričio 8 – 14 dd.

8 d. Pirmadienis
Ši diena bus kiek nervinga, žmonės gali būti lengvai sudirginami, impulsyvūs. Pirčiai nelabai palanki. Neefektyvios ir vantos bei augalų preparatai – nereikia jų nei naudoti, nei tvarkyti. Saugokitės pažeisti augalus ar kitas gyvas būtybes. Ir apskritai – kuo labiau apgalvosite savo veiksmus, tuo ji bus sėkmingesnė. Galbūt atsisėskite vakare ir peržiūrėkite savo užrašus apie pirtį, susiplanuokite savo pirties savaitę. Geras laikas prisiminti savo protėvių pirties tradicijas, jose paieškoti įkvėpimo.
Bus labiau pažeidžiamos kraujagyslės, kepenys, oda. Venkite ilgų pasivaikščiojimų, saugokite kojas. Palankus metas kvėpavimo pratimams, jogai.

9 d. Antradienis
11:40 prasidės 5-oji Mėnulio kalendoriaus diena, kurios simbolis – Vienaragis. Šią dieną gautos žinios bus gerai įsimintos. Tai taip pat savo principų, pareigų įtvirtinimo diena. Taip pat viena geriausių pirčiai dienų, labai tinkanti pasirūpinti naujokais, supažindinti juos su pirtimi, atskleidžiant jos esmę. Reikia naudoti kuo daugiau vantų, žolių preparatų – šią dieną jų efektyvumas bus maksimalus. Tinka garo procedūros. Tarp užėjimų vietoje arbatos rekomenduojama gerti pieną, užvalgyti kitokių pieno produktų. Badavimas – nerekomenduojamas, tačiau ir persivalgyti nevalia. Nerekomenduojamas seksas. Taip pat nepatartina aiškintis santykius. Užtat vadinamajai „pirties diplomatijai“, sutarčių pasirašymui po pirties antradienio vakaras bus labai tinkamas – tikėtina, kad pavyks rasti seniai ieškotus kompromisus, netradicinius,tačiau realius sprendimus. Todėl visai galėtumėte į pirtį pasikviesti verslo partnerius.
Pirtyje saugokite sąnarius – nepersišaldykite. Geras laikas atlikinėti procedūras pilvo srityje – masažą, įtrynimus, kompresus.

10 d. Trečiadienis
Nors nuo ryto iki 12:19 tebesitęs 5-oji Mėnulio diena ir Mėnulis tebebus Ožiaragyje, tačiau artėjantis sunkus ir neharmoningas Mėnulio ir Saturno aspektas „sugadins sriubą“. Pirties diplomatijai laikas taps nepalankus. Taip pat reiktų dėmesingai atsižvelgti į vyresnius žmones, jei su tokiais bendrausite. Nesiginčykite su jais, nelaužykite taisyklių, priimkite viską taip kaip yra. Pirčiai vakaras bus tinkamas, nes popiet prasidės nauja, 6-oji Mėnulio kalendoriaus diena – Paukštis. Gera, skaidri diena, labai tinkama visiems, išskyrus nedorus žmones. Šią dieną pirtyje rekomenduojame naudoti kuo daugiau kvapiųjų medžiagų – žolių ekstraktų, eterinių aliejų (tik nepilkite jų ant karštų akmenų!). Itin rekomenduočiau tuopos pumpurų nuovirą! Gera atlikti energetinius kvėpavimo pratimus.

11 d. Ketvirtadienis
12:47 patekės Mėnulis ir stos 7-oji diena – Skeptras. Gera diena atlikti jogos asanas, dirbti kažką konkretaus, bus naudingi fiziniai pratimai. Tačiau saugokite savo plaučius – bus rizika peršalti. Pirtyje būtinai atlikite tradicinį pirmojo garo ritualą – šią dieną sąmoningas žodis, palinkėjimas turės ypatingą galią. Pirtyje bus svarbu turėti gryno oro, pakankamai vietos. Ir neplepėkite tuščiai, apgalvokite ką sakote, nes dėl jūsų žodžių gali kilti ginčų.

12 d. Penktadienis
Nuo 13:07 stos 8-oji Mėnulio kalendoriaus diena – Liepsna, Feniksas. Šis vakaras vėl bus labai palankus pirčiai. Geriau jei į pirtį pasidarysite ekskursiją, kur suvažiuos jūsų draugai, klubo nariai. Vyraus labai laisva, demokratiška atmosfera, geras laikas susitaikyti, atleisti – ypač tarp 20:30 ir 22 val. Tą ir darykite. Poilsio patalpą apšvieskite žvakėmis – jos ugnis šį vakarą turės apvalančią galią. Pirtyje būtinai turėkite ramunėlės arbatos ar ekstrakto – nervų sistema bus įtempta, reikėtų ją raminti.
Penktadienį (ir visą šeštadienį) bus stipresnė širdis, todėl galite drąsiau bandyti maudytis šaltame vandenyje kontrastinėmis procedūromis stimuliuodami jos veiklą.

13 d. Šeštadienis
Šeštadienio pirma pusė – tęsia penktadienio rekomendacijas, o štai po pusės antros stos nepalanki Mėnulio diena – Šikšnosparnis. Tarp jūsų ir pirties svečių gali kilti įtampa. Pirties draugiją gali apimti iliuzinis savo laisvės ir galios suvokimas. Jei žmogus nepritaps prie draugijos ir bus silpnas – sustiprės fobijos, gali pasireikšti savigresija. Šį vakarą praverstų astralinė apsauga.
Vienok ši diena gali būti visai kūrybinga ir prasminga tiems, kas turi aiškią savo vertybių sistemą, grįstą visuotinėmis vertybėmis, žino savo kelią ir tikslus. Tokiems žmonėms ši diena gali net padėti surasti netikėtą išėjimą iš susidariusios „aklavietės“.
Taigi, kaip jau supratote, šį vakarą reiks labai kruopščiai atsirinkti su kuo bendrauti ir būti labai sąmoningiems. Ir viskas bus gerai!

14 d. Sekmadienis
Sekmadienį po pietų jau prasidės kita, itin pirčiai palanki Mėnulio kalendoriaus diena – Fontanas. Pirtyje puikiai atsipalaiduosite, atgausite jėgas. Ypatingai gera bus sekmadienio popietė –Mėnuliui jau esant Žuvų ženkle ir formuojant palankų konjunkcijos aspektą su Neptūnu vyraus labai altruistiška atmosfera,visi bus užjaučiantys ir paslaugūs. Tai taip pat puiki diena pradėti naują darbą, sukurti šeimą, suburti draugiją.
Sekmadienio vakarą taip pat padidės žmonių jautrumas. Gali padidėti ir potraukis svaigintis. Todėl svarbu šį vakarą praleisti blaiviai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Klubo pirtis. Knygos PIRTIS pristatymas.

2019-10-17
Liko 13 vietų
Uosio g. 20, Neveronys, Kauno r., Kaunas
Pirties meistriškumo kursų studentai spalio 17 d. kviečiami į knygos PIRRTIS pristatymą ir gerą pirtį su autoriais.

Lengvas vanojimas. Pirtis ir sveikata

2019-10-19
Liko 5 vietos
Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.

Antistresas ir švelniosios technikos

2019-10-20
Liko 2 vietos
Pirčių sodas, Melkio km.

II-oji tarptautinė vanojimo konferencija

2019-11-30
Liko 20 vietų
Uosio g. 20, Neveronys, Kauno r., Kaunas
II-oji tarptautinė vanojimo konferencija