Uždaryti

Lapkričio 22-28 d.

Jūs esate čia: Namai » Pirtininkams » Pirties kalendorius » Lapkričio 22-28 d.

22 d. Pirmadienis
Pirmadienį norinčius „pasipirtinti“ nuo 16:21 sutiko 18-oji Mėnulio kalendoriaus diena – Veidrodis arba Beždžionė. Ši diena tęsis ir didžiąją antradienio dalį. Mėnulis šias dienas viešės Dvyniuose, o tai – nebloga pozicija norintiems užmegzti naujas pažintis, maloniai pabendrauti, sužinoti naujienas.
Pirtis šiomis dienomis bus visai palanki. Galima būtų atlikti lengvą masažą, manau, reiktų panaudoti kokius nors švelnius atpalaiduojančius kvapus – levandą, pipirmėtę o ypač baziliką. Tik neperdozuokite! Sakoma, kad šią dieną pirtyje tinka
Veidrodžio dieną reiktų atidžiau stebėti, kad vyksta, atsitinka jūsų aplinkoje – įvykiai gali parodyti tai, ką slepiate net nuo savęs. Taip pat saugokitės manipuliacijų ir agresijos, nes tai gali atsitikti.

23 d. Antradienis
Antradienį visus svarbius reikalus, taip pat ir pirtį reiktų pasistengti pabaigti iki 17:17 , nes tuomet stos labai nepalanki 19-oji Mėnulio kalendoriaus diena – Voras. Tai viena pačių prasčiausių Mėnulio kalendoriaus dienų. Mėnulio astrologija netgi rekomenduoja šią dieną praleisti namie neatsakant į telefono skambučius. Sakoma, kad šią dieną sustiprėja seksualinė energija, tačiau ji yra manipuliatyvi, agresyvi. Pažintys užmegztos šią dieną neatneš laimės. Voro dieną iškyla pavojus apsinuodyti, ir ne tik fiziniame lygyje...
Antradienio vakarą dar galios keli svarbūs įtempti Mėnulio aspektai su Jupiteriu, Uranu, Marsu bei Merkurijumi. Visi – filosofiniuose Žuvų ir Šaulio ženkluose. Gyvenimo prasmės paieškas siūlyčiau griežtai atidėti į šalį. Pagundos bus labai didelės, tačiau informacinis fonas „normaliam“ žmogui pernelyg drastiškas, kad būtų įmanoma jį suvaldyti ir išlaikyti harmojiją. Tiesiog palaukite.
Šios dienos vakarą reiktų užsidegti žvakę ar smilkalą. Tiks santalas, frankincensas, iš liaudiškų priemonių – kadagys. Naudinga pelyno arbata. Gerai būtų patalpoje kur būsite pasikabinti kiečio, drebulės, šermukšnio. Linkiu sėkmės!

24 d. Trečiadienis
Trečiadienį emocinis fonas bus taip pat įtemptas, tebesitęs labai nepalanki Voro diena. Ją gali lydėti ir netikėti vyriškos agresyvios energijos prasiveržimai. Tačiau Mėnulis jau bus Vėžyje ir tai duos tam tikrą atvangą, ypač tiems, kas gali šią diena praleisti namuose. Tie, kas liksite juose rytą galite pradėti šiek tiek juos papuošdami.
18:26 prasidės nauja, Erelio Mėnulio diena, Mėnuliui tebesant Vėžio ženkle. Gali kilti klausimas – kuo gi skiriasi tomis pačios dienos rytas ir vakaras? Reikalas, tas, kad prasidedant naujai Mėnulio dienai Lietuvoje pateka Mėnulis ir tuo pradeda naują Mėnulio paros ciklą. Per amžius laiką žmonės skaičiavo pagal Mėnulio kalendorių (o musulmonai tai daro iki šiol). Pagal Mėnulio kalendorių dvi viena paskui kitą einančios dienos gali skirtis kaip sekmadienis nuo pirmadienio :)
Taigi, Erelio diena – Mėnulis vėžyje. Namai, namai. Itin palanki diena pabūti namuose, taip pat ir pirtį užsikurti. Po jos galite ramia galva apžvelgti tolimesnius planus, juolab, kad Mėnulis jau sensta ir dienų, tinkamų planavimui iki Jaunaties jau liko tik viena kita. Tai taip pat svarbių sprendimų diena, tačiau sprendimus gal geriau daryti kitą dieną – po pirties? Derindami savo dienotvarkę su Visatos energetiniais ritmais padidinsite sėkmės tikimybę!
Šį vakarą bus jautresnė krūtinė, moterims – krūtys, pilvas, virškinimo organai. Mažiau jautrūs bus dantys.
Pirtyje labai tiks ramunėlės aromatas. Pati procedūra turėtų būti rami, pirtis nekaršta, daugiau šilto vandens. Ir būtinai nepamirškite tradicijų, pagerbkite senus žmones,jei pamiršite tai padaryti jie gali parodyti tam tikrų pretenzijų.

 

25 d. Ketvirtadienis
19:44 prasidės nauja 21-oji Mėnulio kalendoriaus diena, kuriai Avestos tradicija suteikia Žigo ir net Žirgų kaimenės vardą. Tai graži diena, gaila, kad ji prasideda taip vėlai. Apie 23 val. Šios dienos nešama laisvės ir kūrybos energija ypač sustiprės dėl palankios Mėnulio pozicijos. Tai – kolektyvinio poilsio bei kūrybos vakaras.
Pirtį reiktų organizuoti kur nors naujoje vietoje, jei jūsų kišenė leidžia – padovanokite pirtį savo draugams, klubo nariams. O geriausia – susirinkite kažkur draugų šeimoje. Procedūros – linksmi apsipylimai vandeniu, geriau tai darykite lauke. O ir apskritai – galite išbandyti kažką nauja, tik darykite tai neabejodami, drąsiai, visi kartu. Ir viskas bus gerai.
Pirtyje galima pasimasažuoti skrandžio, kasos, kepenų sritį baziliku, jonažole.

26 d. Penktadienis
Visą penktadienį dar tęsis 21-ojo Mėnulio kalendoriaus diena ir tik nuo 21:08 prasidės graži ir svari Dramblio diena. Penktadienio popietė pirčiai bus labai palanki, geresnė nei ketvirtadienio vakaras. 15 val. Susidarys labai palankus Saulės ir Mėnulio trino aspektas, kuris harmoningai nuspalvins visą likusį vakarą. Vyraus graži jausmų ir proto harmonija. Mėnulis – jau Liūto ženkle, reiškia vakaras bus kūrybiškas, palankus bendravimui su vaikais. Taigi, šį kartą galite padaryti išimtį ir mažuosius pasiimti su savimi. Vakaras bus gražus, jei paieškosite prasmingų temų bendravimui., jei nenorite „filosofuoti“ – tai nors galite po pirties, prie arbatos peržiūrėti vasaros kelionių albumą, ar kelionių knygą. Nenustebkite, jei kils naujų įdėjų. Stenkitės nebūti konservatyvūs, įveskite kažką naujo į savo įprastą pirties scenarijų. Apsirenkite gražiai.
Kurenant pirtį reiktų nepersistengti. Jautresnė bus širdis, todėl pirtis turi būti nuosaikesnė nei įprasta. Turėkite ąžuolo vantų, dėkite jas vėsias ant širdies ploto tiems, kieno širdis jautresnė. Pirčiai aromatizuoti naudokite bergamotę, jazminą, levandą, rožę (ypač arabišką).

27 d. Šeštadienis
Galima sakyti, kad visas šeštadieni bus pažymėtas Dramblio diena ir tik vėlyvą vakarą, jau „po pirties“, 22:33 val. stos 23-oji Mėnulio diena – Krokodilas. Ir tai gerai, kad vakare, nes šioji diena arši ir pirčiai nepalanki.
Na, o šeštadienį dieną ir vakare į pirtį eiti ne tik galima, bet ir patartina. Dramblio diena – tai žinojimo, mokymosi, išminties diena. Taigi galite pasinaudoti šios dienos energijomis įnešdami į savo tradicinę pirties procedūrą ką nors naujo. Tik saugokitės ginčų, aštrių diskusijų – tai netikėtai gali „pakaitinti“ pirties atmosfera iki pavojingo lygio. Pirtyje nesiginčijama – tebūna šios dienos pirties motto.

28 d. Sekmadienis
Deja, visą sekmadienį lydės nepalanki pirčiai Krokodilo diena, kuri baigsis tik 2 min iki pusiaunakčio, o Vakarų Lietuvoje – ir dar vėliau, nes Mėnulio diena prasideda jam patekėjus.
Šią dieną visi bus labiau įsielektrinę, pasirengę pateikti pretenzijas. Gali nubusti žemi instinktai. Mėnuliu jau esant Mergelėje žmonės bus jautresni smulkmenoms, užtat sunkiau seksis kalbėti apie filosofinius dalykus.
Jei nenorite pirties praleisti – nepraleiskite, tačiau apsiribokite šeima ar gerais draugais, tegu pirtyje būna nedidelė jauki kompanija. Atmosferai praskaidrinti pasitenkite naudoti žvakes, smilkalus, legvus aromatus – tiks frankincensas, Atlasinis kedras, kadagys, levanda, citrinžolė. Gerkite raminančias arbatas. Nepervarkite besistengdami viską padaryti tobulai – kur kas geriau pirtyje tiks 2-3 gerai parinktos detalės. Pirtyje tiks valyti odą, švarintis.

 

Sudarė
Rimas Kavaliauskas
sveikos pirties ekspertas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Klubo pirtis. Knygos PIRTIS pristatymas.

2019-10-17
Liko 13 vietų
Uosio g. 20, Neveronys, Kauno r., Kaunas
Pirties meistriškumo kursų studentai spalio 17 d. kviečiami į knygos PIRRTIS pristatymą ir gerą pirtį su autoriais.

Lengvas vanojimas. Pirtis ir sveikata

2019-10-19
Liko 5 vietos
Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.

Antistresas ir švelniosios technikos

2019-10-20
Liko 2 vietos
Pirčių sodas, Melkio km.

II-oji tarptautinė vanojimo konferencija

2019-11-30
Liko 20 vietų
Uosio g. 20, Neveronys, Kauno r., Kaunas
II-oji tarptautinė vanojimo konferencija