Uždaryti

Lapkričio 15 – 21 dd.

Jūs esate čia: Namai » Pirtininkams » Pirties kalendorius » Lapkričio 15 – 21 dd.

15 d. Pirmadienis
Pirmadienį norinčius „pasipirtinti“ nuo 13:48 sutiks 11-oji Mėnulio kalendoriaus diena – Kundalini, Karūna. Saulė tebebus Skorpiono ženkle ir vakare suformuos gražų trečdalio apskritimo lanko aspektą su Jupiteriu, šiuo metu „viešinčiu“ Žuvyse. Na, ir Mėnulis bus Žuvyse netoliese. Visa tai suformuos labai palankų pirčiai vakarą, kurį vertėtų išnaudoti. Šis vakaras bus labai palankus tiems, kas turi darbo su vidinėmis energijomis praktiką. Jie neabejotinai pajus stiprų energijos proveržį, kundalinį kilimą. Į tai reikėtų atsižvelgti ir pasirenkant pirties procedūras – svarbiausia nepersistengti. Pirtyje pakaks lengvo, lengvai įkvepiamo garo.
Procedūrų metu bus svarbu užbaigti tai, kas bus pradėta, tad nesusiplanuokite per daug. Atsargiau elgti turėtų dvasinėse praktikose nepatyrę žmonės – jiems bus sunku suvaldyti energijas, tad geriau tą vakarą praleisti nuosaikiai.
Ypač svarbu susilaikyti nuo alkoholio, kitų kvaišalų. Taip pat saugokite kojas.


16 d. Antradienis
Po 14 val. stos12-oji Mėnulio kalendoriaus diena – Širdis. Pats Mėnulis gi bus Žuvyse ir jo pozicija beveik sutaps su maištinguoju Uranu. Tai bus nepaprastai puiki diena, skatinantį geriausių mūsų širdies galių atsivėrimą. Šią dieną patartina išreikšti užuojautą tiems, kas jos reikalingi, tegu jūsų širdį pripildo Šviesa. Tiks pamąstyti apie ateitį, ką jos labui galėtume nuveikti, padaryti.
Pirtis šią dieną nepatartina, nes širdis yra jautri perkrovoms, perkaitimui. Mažiau karščio ir kontrastų.

17 d. Trečiadienis
14:13 prasidės 13-oji, Rato diena, Mėnuliui esant Avino ženkle. Tai nebloga pozicija aktyviai, grupinei pirčiai. Prieš pirties procedūras norėsis pajudėti gryname ore, pakvėpuoti. Tai ir darykite. Pirtyje atkreipkite dėmesį į gerą ventiliacija – jūsų galvos bus jautresnės neišvėdintai patalpai. Taip pat venkite per karštos pirties, laiku vėsinkite galvą. Labai tiks jauninančios procedūros. Pirtyje naudokite gerai išgarintas beržo lapų vantas, taip pat galite pridėti ką nors kvepiančio. Atsargiau vartokite vaistus – jei eisite į pirtį, jie veiks ypač aktyviai.
Pakeliui į pirtį neskubėkite, stenkitės neprovokuoti žmonių, nes šią dieną gali kilti ginčiai, noras apginti „savo“ teisybę. Išmintingiau bus prisiminti, kad ir kitas gali būti teisus...


18 d. Ketvirtadienis
14:27 išauš 14-oji, Trimito diena. Sėkminga, turinti didelį emocinį potencialą diena. Tinkama „pirties diplomatijai“, nes šį vakarą sukurti planai turės tendenciją įsigyvendinti. Pasikvieskite į pirtį potencialius partnerius, draugus, aptarkite ateities planus. Fonas bus palankus rasti originaliems sprendimams, teikiantiems naudą ne tik Jums, bet ir visuomenei.
Venkite karštos garinės. Gerai ją išvėdinkite. Vėsinkite galvą. Tiks šlapios druskos aptrynimai. Į druską nepamirškite įlašinti levandos eterinio aliejaus.


19 d. Penktadienis
Nuo 14:45 prasidės nepalanki Gyvatės Mėnulio kalendoriaus diena, Mėnuliui jau esant Tauro ženkle. Norint, kad šį vakarą pirtis būtų harmoninga, reikės didesnio sąmoningumo. Bus jautri žmonių nervų sistema, gali kilti nesusipratimai bei įtampa. Vis tik ją galima bus neutralizuoti ramiomis gurmaniškomis procedūromis. Pasirinkite daugiau masažų, galite pagulėti kvapnioje vonioje. Sutelkite ne į pokalbius, bet savo kūno malonius pojūčius. Niekur neskubėkite, leiskite sau ir pirties klientams pailsėti.
Pirtyje venkite šalto vandens, turėtų vyrauti šilta, sausa atmosfera.

20 d. Šeštadienis
Nuo 15:08 baisis nepalanki Gyvatės ir prasidės gera Balandžio arba Drugelio diena. Mėnulis tebebus Jautyje. Išties tai harmonijos, balanso, ramybės, taikos, taip pat komforto bei gerų pojūčių vakaras. Galite planuoti ramią gurmanišką pirtį su artimiausiais draugais. Tačiau pirtis neturėtų virsti perdėm sibaritine, taip pat stenkitės suvaldyti emocijas, nesiginčyti, nepasiduoti pavydui. Nenustebkite, jei kas nors iš draugų pažadės ir neatvyks ir nepykite – žmonės bus tingesni nei paprastai.
Pirtyje apsiribokite paprastomis, nesudėtingomis ir maloniomis procedūromis, stenkitės neįtempti dėmesio. Venkite gausaus ir gyvulinio maisto, alkoholio.
Moterys prieš pirtį galėtų aplankyti prekybos centrą ir nusipirkti sau ką nors malonaus – tai jas paveiks labai teigiamai.
Šią dieną reiktų pasaugoti gerklę, gali būti jautresni dantys. Mažiau jautrūs lyties organai, jei atliekate kokias nors procedūras su jais – dienos palankios.

21 d. Sekmadienis
15:39 stos 17-oji Mėnulio kalendoriaus diena – Vynuogių kekė. O 19:27 bus Mėnulio pilnatis jam tebesant Jaučio ženkle. Vynuogių kekė per pilnatį – kiek prieštaringa kombinacija. Iš vienos pusės – pati puikiausia diena gurmaniškai porinei pirčiai, įsimylėjėlių bendravimui, juokui, džiaugsmui, lengvam svaiguliui. Iš kitos pusės – Mėnulio pilnatis perpildys emocijomis ir gali paskatinti „durniuoti“. Vadinasi – būkite atsargūs, saiko pajautimas bus labai svarbus. Nesilaikant saiko, gali labai aštriai iškilti priešprieša tarp malonių pojūčių ir aistrų. Gali kilti ir konfliktų, juolab kas kitų planetų formuojamas fonas bus nevienareikšmis. Tarkim, yra tikimybė, kad šį vakarą kompanijoje atsiras aršių savo tiesas propaguojančių „mokytojų“, greičiausiai tai pagundai pasiduos vyrai. Ką gi, nepasiduokite pagundai ginčytis, nes kitą dieną vis viena viskas bus kitaip...
Šį pirties vakarą garsiai nedainuokite, nešūkaukite – galite pertempti balso stygas. Būkite atsargūs su verdančio vandens indais, broileriais – laiku juos ištuštinkite. Pirtyje reiktų geresnės ventiliacijos, venkite sunkaus, intensyvaus kvapo garo. Procedūros turėtų būti neskubios, malonios, harmoningos. Ir viskas bus labai gerai!

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Klubo pirtis. Knygos PIRTIS pristatymas.

2019-10-17
Liko 13 vietų
Uosio g. 20, Neveronys, Kauno r., Kaunas
Pirties meistriškumo kursų studentai spalio 17 d. kviečiami į knygos PIRRTIS pristatymą ir gerą pirtį su autoriais.

Lengvas vanojimas. Pirtis ir sveikata

2019-10-19
Liko 5 vietos
Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.

Antistresas ir švelniosios technikos

2019-10-20
Liko 2 vietos
Pirčių sodas, Melkio km.

II-oji tarptautinė vanojimo konferencija

2019-11-30
Liko 20 vietų
Uosio g. 20, Neveronys, Kauno r., Kaunas
II-oji tarptautinė vanojimo konferencija