Uždaryti

Mergvakariai ir bernvakariai

Jūs esate čia: Namai » Pirties paslaugos » Proginė pirtis » Mergvakariai ir bernvakariai

Nuo senų senovės buvo įprasta, kad prieš didžiąsias šventes ar svarbiausius gyvenimo įvykius būdavo kuriama pirtis. O pirtyje ne tik prausiamasi, bet ir atliekamos ypatingos apeigos, ritualai, spėjama ateitis ir t.t. Kai kurie senieji pirties ritualai pasiekė ir mūsų laikus. Kai kurie – ne. Tačiau ir šiandien populiaru prieš vestuves šventės „kaltininkui“ tikrąja tų žodžių prasme „pakurti pirtį“.
„Lietuviškos pirties akademija“ siūlo originalias bernvakarių bei mergvakarių pirties programas su profesionaliais pirtininkais. Nors konkrečios šventės programa pritaikoma pagal situaciją ir Jūsų pageidavimus, siūlome Jums kelias populiariausias bernvakarių bei mergvakarių idėjas.

Draugų/draugių vakarėlis 

Tiesiog gera pirtis su gerais draugais ar draugėmis ir maloniomis pirties procedūromis: kvapniu garu, kūną šildančia druska, švelniomis vantomis, masažais ir t.t. Vakarėlio „kaltininkui (-ei)“ – ypatingos procedūros ir išskirtinis dėmesys. Švarus kūnas – švarūs jausmai, viską, kas sena, nušveičiam, nuplaunam, paliekam pirtyje, kad naujas gyvenimas būtų lengvas ir jaukus kaip pirmasis pirties garas, tačiau kad ir tame naujame gyvenimo etape atsirastų vietos seniems geriems draugams.

Paskutinis jaunikio/nuotakos išbandymas

Šeimyninis gyvenimas – ne būtinai rožėmis klotas. Prieš ištariant lemtingąjį „taip“ verta apsvarstyti visus „už“ ir „prieš“. O kas gi bus, kai po kurio laiko mylima antra pusė nutars „užkurti pirtį“ (kas neišvengiamai visada nutinka). Gal prieš apsisprendžiant reikia išbandyti, kaip tai gali atrodyti?.. Linksma pirties programa, kurios paslapčių geriau iš anksto neatskleisti, nes čia svarbiausia – netikėtumas. Čia galima sulaukti visko: ir pačių įvairiausių klausimų ar užduočių, ir masažo kočėlais, ir ekstremalaus potenciją keliančio vanojimo, ir dilgėlinių ar kadaginių vantų, ir... Bet kokiu atveju, ekstremalūs išbandymai čia visada baigiasi laimingai, o šventės kaltininkai išeina įsitikinę, kad tikrai yra pasiruošę visoms gyvenimo „pirtims“ ir siurprizams.

Mergvakaris deivių pirtyje

Kiekviena moteris yra deivė. Tačiau deivių būna visokių. Ir švelnių, mylinčių, ir žaismingų, padūkusių, ir žaibais besisvaidančių. Šioje pirtyje visos jos dalyvės taps deivėmis, kuriančiomis savo draugei dieviškai laimingo gyvenimo programą – su magiška druska, smilkalais, aromatingais augalais, ypatingomis magiškomis vantomis, žvakėmis ir ugnies bei vandens ritualais, su būrimais, ateities spėjimais ir būtinai išsipildančiais gerais palinkėjimais.

Ritualinė mergvakario/bernvakario pirtis

Nors vestuvės daugeliui visų pirma asoocijuojasi su smagia švente, tai yra vienas didžiausių gyvenimo virsmų. Nuo senų senovės tokie gyvenimo momentai buvo apipinti ypatingomis apeigomis, apsivalymo ir iniciaciniais ritualais, padedančiais atsisveikinti su praeitu gyvenimo etapu ir pasitikti naują. Derindami senuosius papročius, įvairias meditacines technikas, pirties šilumą ir jautrų, pagarbų požiūrį į didįjį Meilės Stebuklą, kursime asmeninį Laimės, Meilės, Sėkmės ritualą.

Jie ir Jos: bernvakario ir mergvakario programa 

Dažnai mergvakariai ir bernvakariai švenčiami tuo pat metu. O kai tai vyksta greta esančiose pirtyse... Staigmenų tiesiog neįmanoma išvengti! Būna, kad kažkas supainioja duris, kažkam pritrūksta malkų, degtukų ar karšto vandens... O jei ir ne, vis tiek labiau nei pirties karštis šildo žinojimas, kad vakarėlis baigsis „netikėtu“ susitikimu. Juo labiau, jog sakoma, kad valandą po pirties moterys gražiausios, o vyrai patraukliausi... 

Pirties vakaro užsakymas:
El.paštas: paslaugos[eta]pirtis.lt, 
tel.: +370 655 47770 

Komentarai

Straipsnis neturi komentarų. Būk pirmas!

(Reikia prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarą.)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“