Uždaryti

Gimtadienio pirtis

Jūs esate čia: Namai » Pirties paslaugos » Proginė pirtis » Gimtadienio pirtis

Sakoma, jog iš pirties išeiname tarsi naujai gimę... Galbūt todėl vis labiau populiarėja idėja gimtadienio vakarėlius rengti pirtyje. 

Dažniausiai savo draugus ir artimuosius švęsti gimtadienio į pirį pakviečia pats jubiliatas. Tačiau tai gali būti ir staigmena, malonus netikėtumas, dovana. Bet kokiu atveju, vakaro "kaltininkas" turi galimybę pasijausti išskirtinis, ypatingas, svarbiausias, jo laukia patys įvairiausi pirties malonumai. Vakarėlio programa paprastai aptariama ir suderinama iš anksto, atsižvelgiant į jubiliato pomėgius ir pageidavimus. Tačiau net tada, jei pats esate šventės organizatorius, nusiteikite malonioms staigmenoms! Gimtadienis gali būti ir teminis (pvz., aromatų vakaras, rytietiškos pirties malonumai, magiška pirtis ir t.t.). 
Nors pagrindinis dėmesys skiriamas jubiliatui, svečiams nuobodžiauti taip pat netenka: kiekvienas turi galimybę pasilepinti pirties procedūromis, šio to išmokti, pasisemti jaujų potyrių ir sveikatos. Todėl po pirties kaip iš naujo gimęs jaučiasi ne tik jubiliatas!

Informacija ir paslaugų užsakymas:
el. paštu - info[eta]pirtis.lt,
tel. 8 655 47770

Komentarai

Straipsnis neturi komentarų. Būk pirmas!

(Reikia prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarą.)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Pirties kultūros kursas II. Lietuviška pirtis

2021-03-11
Liko 15 vietų
Vebinaras
Ir vėl prausiamės virtualiai. Kokia yra tikra lietuviška pirtis?

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2021-03-15
Liko 24 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?

Pirties kultūros kursas III: Šiuolaikinė pirties kultūra

2021-03-18
Liko 14 vietų
Veninaras
Šiuolaikinė pirties kultūra įvairiose šalyse: hamamas (2 tipai), Šiaurės Europa( Suomijos, Rusija, Estija), Azija (Japonija, Korėja), Amerika (temeskalis, inipi, swtitz), Europa (aufguss).

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2021-03-29
Liko 29 vietos
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.