Uždaryti

Pirtininkystės pagrindai

2024 metų pradžioje nutarėme padaryti pirties pagrindų mokslą labiau prieinamą. Pirtininkystės pagrindai - tai lygiai pusė viso garsaus „Šeimos pirtininko“ kurso arba pirmas jo etapas. Šiam etapui privalu turėti šių temų įskaitas:

Pirtininkystės pagrindai

Iš jų „Sveikos pirties procedūra“, „Savęs vanojimas“,  „Pirtininko darbo įvadas“, „Darbas su nugara“ ir „Lengvas vanojimas“ yra grynai praktinės ir praeinamos per pirmus 3 praktinius seminarus, o kitos - teorinės. Teorinės temos dėstomos veninaro būdu - išklausant paskaitą ir vėliau atsakant į tos temos žinių patikrinimo anketos klausimus. Visi šie studijų „formalumai“ tvarkomi vienoje vietoje - studento „stidijų zonoje“ - asmeniniame „dienyne“, kur matysite visų akademijos temų sąrašą, jų būseną (užrakinta, atrakinta, anketa ir pan.), kvietimus į renginius, lankytų renginių sąrašą, galimybę atsiųsti sertifikatus ir tt.

Studentų patogumui mes pateikiame bendrą registraciją į visus 3 teorinių temų vebinarus šiame puslapyje - galite registruotis vienu pavedimu, o išklausyti šias temas Jums patogiu laiku.Dėmesio - jei šiame puslapyje NEMATOTE registracijos formų - jūs jau esate tiklapio skaitytojas ir registracijos kbvietimų ieškokite „studijų zonoje“.

Kaip mokytis?

Užsiregistravus į visas „Pirtininkystės pagrindų“ teorines temas jums 90 dienų bus suteikta teisė matyti temos dėstymo įrašą bei per 45 dienas atsakyti į žinių patikrinimo anketos klausimus. Jei anketą atsakėte teigiamai - tema bus užskaityta ir temos įrašą galėsite matyti visą laiką. Jei negavote teigiamo įvertinimo - Jūs galite pamatyti anketos klaidas.

Perlaikymas. Jei jūsų netenkina anketos rezultatas - jūs galite ją ištrinti ir pateikti prašymą perlaikymui (varnelė dešinėje). Už perlaikymą Jums reikės sumokėti 50% eksterno kainos.

Temos užskaitymas eksternu. Kai kurioms temoms jūs galite pateikti prašymą užskaityti jas eksternu. Prašymas bus peržiūrėtas ir galimai patenkintas, (arba ne). Jei prašymas patenkintas - jūs turėsite sumokėti eksterno mokestį (kuris yra maženis nei temos mokymosi mokestis) ir toliau galėsite atsakyti į anketos klausimus bendra tvarka. Prašymas patenkinamas, jei prašytojas pateikė rimtus argumentus, kad jis galimai turi atitinkamą kvalifikaciją.

Papildomos konsutacijos

Studijuojant ir klausant paskaitas savarankiškai kils nemažai klausimų. I visus juos mes atsakysime akivaizdžiame vebinare „Pirtininkystės pagrindai“, kuriame susitiksite abu Lietuviškos pirties akademijos dėstytojus: Rimą Kavaliauską ir Birutę Masiliauskienę.  Vebinaras bus skirtas papildomai pristatyti svarbiausius akcentus , atsakyti į klausimus, pateikti praktinius pavyzdžius, pasidalinti turtinga pirtininkystės patirtimi. Registracija į šį vebinarą vykstą atskirai čia.

Registracija

Jūs galite pasirinktinai registruotis į visas temas atskirai, tačiau jei norite iškart į visas - lengviausias būdas tai padaryti - tai registracija šiame puslapyje vienu mokėjimu iškart į visas prieinamas temas. Pastaba - jei JAU TURITE vienos iš temų įskaitą - saugesnis būdas registruotis yra atskirai į kiekvieną temą - tai padaryti reikia jūsų „studijų zonoje“.

Bendra registracija į „Pirtininkystės pagrindai“

Registracijos duomenys:

  • Jei esate registruotas svetainės naudotojas, pradžioje prisijunkite.
  • Jei nesate svetainės naudotojas, užpildykite žemiau esančius laukelius
Jūs būsite nukreiptas į Paysera atsiskaitymų sistemą, kur galėsite sumokėti per savo elektroninę bankininkystę.

Sutinku su Sąlygomis ir taisyklėmis.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“