Uždaryti

Pirties konstrukcija, mikroklimatas ir krosnys

Kviečiame į trijų seminarų ciklą apie pirties konstrukciją, mikroklimatą ir krosnį. Seminarų ciklo tikslas - suteikti reikalingų žinių, kad mūsų pirtys būtų geresnės. Mokymas ir atsakymai į klausimus pirtininkams, mėgėjams, statytojams, pirčių savininkams. Seminarai vyks trečiadieniais, po darbo 18 val. Kaune,privačiose patalpose, Savanorių 352.  Jei nori suprasti pirties kokybės sąlygas, jei nori išmokti atskirti pirtį nuo džiovyklos, jei nori, kad krosnis všildytų, bet ne degintų, o garas migdytų, o ne gasdintų.

Seminarus veda

Rimo periodinio kūrenimo pirties krosnis. Pirtis.lt.

Rimas Kavaliauskas - pirties ekspertas, straipsnių autorius, pirties edukacijos Lietuvoje pradininkas, Lietuviškos pirties akademijos vadovas. Patirtis pirties konstrukcijos srityje - apie 60 originalių pirčių projektų, 17 pastatytų pirčių, 55 krosnys.a

Kas gali dalyvauti?

Šį kartą siūlome išskirtinę galimybę seminare sudalyvauti viesiems norintiems -tai yra netaikome įprastinio reikalavimo būti baigus Sveikos pirties ABC lygį. Tačiau tikimės, kad užsiregistravę turės elementarų supratimą apie sveiką pirtį ir jo metu neaiškinsime pirties pagrindų. Seminaras visų pirma skirtas besimokantiems pirtininkystės, tačiau bus labai naudingas tiems, kas planuoja ar svajoja turėti savo nuosavą pirtį - kad suprastų joje vykstančius procesus. Taip pat besidomintiems pirties statyba.

Registracija į seminarų ciklą

Seminarų ciklas apima tris esmines teorines pirties sandarą bei veikimą atskleidžiančias temas: Pirties konstrukcija, Pirties mikroklimatas ir Pirties krosnys.

Kviečiame registruotis šiame puslapyje iškart į visus seminarus. Tai patogiau, negu atsikirai į kiekvieną.

Nuolaidos dalyvaujantiems

Registruojantis į seminarus iki 33% kainos taip pat galite padengti savo sukauptais taškais.

1. Pirties meistriškumo klubo nariai gauna 7€ nuolaidą (28taškų).  Dar nesi Klubo narys? Tai įstok dabar ir gauk priklausančią lengvatą tolimesnėms studijoms.

2. Pirtininkų profesionalų asociacijos nariai gauna 4€ nuolaidą (16 taškus).

3. Vantos lapo fanai taip pat gauna 4€ nuolaidą (16 taškus)

Nuolaidos nesumuojamos, bet taikoma didžiausia. Taškai užskaitomi po renginio ir galioja registruojantis į kitus LPA mokomuosius seminarus bei renginius.

Registracija

Atsiprašome, registracija neįmanoma. Galimos priežastys:

  1. Kursas dar nesuplanuotas ar pasibaigęs
  2. Kursas jau vyksta
  3. Neturite privalomų studijų temų įskaitų
  4. Nebėra laisvų vietų

Rekomenduojame užsirašyti į kurso temų laukimo sąrašus. Tai padaryti galite savo Veiklos zonoje..

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.