Uždaryti

Virtuali pirtis. Apie vyrus ir moteris. Tik suaugusiems!

Data: 2024-01-22, 22:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Žemėlapis: Bus nuoroda

Bet tai ne tai, ką pagalvojote! Tiesiog - vaikai tokiu laiku jau miega, o suaugusieji prie vakarinės arbatos puodelio gali skirti valandėlę rimtiems ir nelabai rimtiems pasikalbėjimams apie tai, kas svarbu ir įdomu.

Šiuo vakaru pradedame Lietuviškos pirties akademijos XX metų sukakčiai skirtus susitikimus. Pirties temų ratas labai platus, bet prasideda jis dažniausiai nuo klausimo - kas pirtyje svarbiausia?  Šiame susitikime paliesime vieną labiausiai intriguojančių temų - vyrus ir moteris pirtyje.

Vyrai moterys pirtyje

Bet šį kartą visgi pradėsime nuo kito klausimo - ko nori vyrai? Ir ne, vėl ne tai, ką standartiškai daugelis pagalvojo! Iš tiesų absoliučiai didžioji dalis vyrų nori suteikti džiaugsmą ir malonumą savo moterims.

Jokia paslaptis, jog pirtis stato vyrai, projektuoja dažniausiai taip pat vyrai. Taip, kaip įsivaizduoja, kaip supranta, kaip atrodo gera ir teisinga jiems. Dėl savęs ir dėl savo mylimųjų... Ir koks būna liūdesys, kai tos mylimosios raukosi ir į pirtį neina. Arba eina, bet... Nedžiugina. O kas nedžiugina? Ai, kažkas... Kažkaip taip, bet ne taip. Gal ir pačios nelabai žino. Gal žino, bet nenori liūdinti savo mylimojo, kuris juk tiek jėgų ir energijos įdėjo. "Gal čia su manimi kažkas ne taip?" - pati sau tyliai galvoja moteris. O kaip padaryti, kad visiems būtų taip, kai nežinai, kaip yra taip, o kaip - ne?

Kaip padaryti - tema šiek tiek kita ir ne visai naktinė. Tiksliau, visai ne naktinė, nes su daug skaičių, formulių, fizikos, geometrijos ir fiziologijos. Šį kartą pabandysime išsiaiškinti, kas pirtyje svarbu (arba nesvarbu) vyrams ir apie ką visgi svajoja moterys, kai susirenka vienos pirtyje. Ar įmanoma į vieną ir tą pačią pirtį sutalpinti tiek vyrų, tie moterų poreikius? 

Ir dar - pamėginsime pagaliau atsakyti į labai delikatų klausimą: kodėl vyrai nori pakliūti į moterų pirtį, o moterys į vyrų - ne? 

Vakaro formatas

Šio vakaro formatas gerokai skirsis nuo įpastinių vebinarų. Visų pirma, jo trukmė - lygiai viena valanda. Nes metas vėlus ir reikia eiti miegoti. Ir dar - nes laiko rėmai įpareigoja. Antras ir svarbiausias skirtumas - šio (ir kitų) pirties vakarų formatas kur kas laisvesnis, neformalus ir kūrybinis. Be įskaitymų ir atsiskaitymų. Nes kai kurie dalykai galbūt ir neturi vieno teisingo atsakymo, todėl įprastuose seminaruose labai daug ir neretai pačios įdomiausios informacijos, įžvalgų ir idėjų lieka šiek tiek paraštėse, už kadro. Tačiau būtent tai gali paskatinti ieškoti, tyrinėti ir atrasti savo kelius ir būdus. 

Vakaro bonusai

Vakaro klausytojai turės progą su nuolaida užsiregistruoti į:

  1. Pirtininkystės meistriškumo studijų pradžią „Pirtininkystės pagrindai
  2. Vebinarą „Mikroklimatas“ (yra papildomų sąlygų)
  3. Vebinarų ciklą „Individuali pirties procedūra“  - bus paskelbtas iki susitikimo (yra papildomų sąlygų)

Papildomos sąlygos - tai aukštesnėms mokymų temoms taikomi atrankos kriterijai - pirma prašome įgyti paprastesnių temų pskaitas.

Atsakymai į klausimus

Susitikimo pabaigoje atsakysime į klausimus apie tolimesnes studijas.

Kas dėsto

Diskusiją veda Rimas Kavaliauskas, temą atskleidžia Birutė Masiliauskienė.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“