Uždaryti

Pirties SPA. Kūno prausimas ir šveitimas pirtyje

Data: 2024-02-04, 12:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Pati pirminė ir tikroji pirties funkcija nuo pačių seniausių laikų buvo higieninė: nuprausti ir nušveisti sušildytą odą. Ir nors dabar daugelis pirtyje ieško visų pirma malonumo ir atsipalaidavimo, prausimasis tebėra labai svarbus pirties tikslas. Juo labiau, kad teisingai atlikta ši procedūra ne tik labai naudinga, bet ir iš tiesų maloni. O moterų pirtį apskritai lengviau įsivaizduoti be vantų nei be pačių įvairiausių grožio procedūrų. Kurios, žinoma, prasideda nuo to, kad odą reikia sušildyti ir nuprausti.

Šiame seminare susipažinsite su odos sandara bei svarbiausiomis jos funkcijomis, sužinosite, kaip ji reaguoja į tai, kas vyksta pirtyje, bei pasimokysite teisingai ją prausti ir šveisti. 

Mokysimės pasigaminti paprastas, bet veiksmingas natūralias odos šveitimo priemones. Ir, žinoma, mokysimės jas maloniai ir teisingai naudoti pirtyje.

KŪNO ŠVEITIMAS PIRTYJE. PIRTIS.LT.

Numatoma seminaro trukmė - apie 4-5 val.

Seminaras vyks Kauno raj. naujoje Lapių pirtyje, kurioje yra garinė bei speciali, šveitimui tinkama patalpa su šildomu suolu.

Papildoma programa

Seminaro metu bus galima pasitikrinti vanojimo technikos įgūdžius didelėje garinėje ir pasikartoti „Darbo su nugara“ masažo technikas, kurių prireiks „Šeimos pirtininiko įskaitos“ metu. Šeimos pirtininko įskaita numatyta vasario 18 d. toje pačioje pirtyje.

Tema

  • Odos šveitimas pirtyje

    Praktinė tema, kurioje mokoma šių dalykų:

    • Masažo garinėje ypatumai,
    • Kūno šveitimas ir trynimas 

Kas dėsto

 Birutė

Birutė Masiliauskienė

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“