Uždaryti

Holistinis vanojimas. Pirtininkystės įvadas.

Data: 2023-11-26, 15:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Seminaras - intensyvas

Ištobulinus vanojimo metodiką siūlome keliems pirmiems studentams išbandyti naują seminaro formatą kurio metu mes išeisime 2 seminarų temas: „Pirtininko darbi įvadą“ bei „Lengvą vanojimą. Jo metu mes kombinuosime struktūrinį grupinį bei individualų technikos mokymus ir išeisime tiek holisitnio vanojimo pradmenis, tiek pasimokysime pagrindinių efektyvaus vanojimo technikų.

Kviečiame tuos, kurie jau truputį pasimokė sveikos pirties pagrindų - lankė „Sveikos pirties ABC“ ir  pamatėte bei pajuto kokį lengvumo ir švaros jausmą suteikia pirtis, jei ji vedama harmoningai. Ženkite kitą žingsnį - pasimokykite patys pabūti pirtininkais ir pasirūpinti pirtyje savo artimaisiais. Kad jiems būtų šilta, saugu, malonu...

Pirtininko darbo įvadas. Pirtis.lt
Pirtininkas dirba pirtyje. Pirties meistriškumo kursai.

Seminaro turinys

Dėmesio! Būtent šis seminaras vyks pagal intensyvaus mokymo metodiką. Jo ypatybė yra ta, kad per vieną dieną išeisime 2 praktinių semnarų turinį:

 • vantų paruošimas darbui ir jų būklės palaikymas
 • darbo vietos susikūrimas
 • pirtininko darbo ergonomika  - kaip sau padėti, kaip nepervargti
 • holistinė vanojimo struktūra
 • darbo su garu pagrindai
 • pagrindiniai efektyvaus vanojimo judesiai.

Seminaro trukmė - apie 5 val. Visos temos įeina į „Šeimos pirtininko“ bei tolimesnę pirtininko meistro programas.

Darbas - mažoje grupėje ne daugiau 4 žmonių, individualus, prižiūrint kiekvieną pasirodymą, prisitaikant prie kiekvieno stiliaus.

Vakaro pirtis

Užsiėmimas vyks Pirčių sodo apatinėje garinėje su gero garo periodinio kūrenimo krosnimi. Papildomai išbandysite darbą tradicinio mikroklimato pirtyje, išmoksite formuoti garo pagalvę, ją išnaudoti.

Dėmesio! Seminaras vyks 2 kalbomis - lietuvių ir anglų, nes turėsime vieną dalyvį iš užsienio.

Tolimesnės studijos

Po šio seminaro Jūs įgyjate teisę stoti į Pirties meistriškumo klubą. Taip pat po jo galėsite registruotis į „Klasikinį vanojimą“ gruodžio 6 d. (jei bus laisvų vietų)

Temos

 • Darbas su nugara
  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.
 • Lengvas vanojimas

  Relaksacinio vanojimo mokymas
  lengvo vanojimo mokymas

  Šio užsiėmimo tikslas – išmokyti studentą taisyklingų vanojimo pagrindų: saugiai ir tolygiai įšildyti kliento kūną ir palaipsniui jį atvėsinti, kad jis galėtų saugiai bei ramiai savarankiškai, be pirtininko priežiūros palikti  garinę. Toks vanojimas gali būti atliekamas ir kaip pilnavertė pirties procedūra tais atvejais kai klientas pavargęs ir nori pailsėti, atsipalaiduoti. Seminaro metu mokome lengvai išvanoti nugarinę kūno pusę atliekant pagrindinius (bazinius) judesius. Šis seminaras skirtas nedidelei grupei žmonių. Grupės dydis priklauso nuo dėstytojo ir pirties, tačiau negali viršyti 6 žmonių.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.
 • Pirtininko darbo įvadas

  Praktinė tema, kurioje susipažįstame su pirtinininko darbu. Pirmieji žingsniai į naują profesiją vyksta saugioje aplinkoje, geroje pirtyje, padedant patyrusiam dėstytojui.
  Dažniausiai šios temos dėstymas organizuojamas kaip pirties vakaras (praktinis užsiėmimas pirtyje) kurio metu dėstytojas supažindina su pagrindiniais praktinio pirtininko darbo garinėje momentais, juos parodo, o studentai tai išbando praktiškai. Tokiu būdu jie turi galimybę išbandyti save kaip būsimi pirtininkai ir geriau suprasti kokiame lygyje jie norėtų išmokti pirtininko amato.

  Darbo su kūnu įvadas. Pirtis.lt.
  Studentas pirmą kartą prausia kūną garinėje.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Rimas
Rimas Kavaliauskas, pirtininkas profesionalas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“