Uždaryti

Tarptautinis pirties vakaras „Dalinamės šiluma“

Data: 2023-12-01, 17:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija


Visos vietos užimtos.

Jau antrą kartą rengiamos Tarptautinės tradicinių pirties kultūrų asamblėjos svečiai vėl  renkasi į Lietuvą. Pirmąją Asamblėjos dieną, penktadienį, pradedame bendru Pirties meistriškumo klubo ir užsienio svečių vakaru, kuriame pristatysime lietuvišką pirtį ir, kaip priimta pagal geriausias mūsų tradicijas, pakviesime iš toli atvykusius nusiprausti (o ir savęs nepamiršime). 

4 metu laikai pirtyjePirties vakaro idėja

Tiesiog gera lietuviška pirtis, kurioje bus atliekamos tradicinės Lietuviškos pirties procedūros supažindinant Asamblėjos svečius su lietuviška pirtimi.

Mes parūpinsime būtiną kiekį beržo, ąžuolo, klevo, kadagio vantų, druskos, medaus, eterinių aliejų. Tačiau Klubo nariai, turintys savo gamybos kokybiškų priemonių ir norintys jas pademonstruoti galėtų jas atsinešti.

Priepirtyje taip pat tikimės organizuoti suneštines lietuviškas vaišes.

Pirties vakaras vyks tęsiant geriausias LPA pirties vakarų tradicijas nuo 2004 metų. Prisujunk ir Tu prie pirties tradicijos tęsimo!

Taip pat tikimės vakaro dalyvių siūlymų!

Naktinis kino seansas

Po pirties planuojame pakviesti į naktinį kino seansą - dokumentinio filmo apie pirtį peržiūrą. Tai bus 2010 m. filmas Gyvenimo garai, tačiau programa gali keistis. 

Apgyvendinimas

Po pirties vakaro bus galimybė susiderinti nakvynę patogiuose grupiniuos kambariuose. Nakvojantys gaus pusryčius. Nuotraukos -  Broliu menės pirties puslapyje.

Kas dėsto

Pirties vakarą moderuos LPA dėstytojai ir profesionalūs pirtininkai, bet aktyviais proceso dalyviais kviečiami būti visi Klubo nariai. 

Kas gali dalyvauti

Registruotis iki lapričio 12 dienos turėjo teisę TIK  PMK nariai., o nuo lapkričio 13 dienos registracija atidaryta visiems, kas turi išlaikę „Šeimos pirtininko“ įskaitą.

Kaina

50€. Visa suma mokama iš karto. Pastaba: Pirties meistriškumo klubo nariai iki lapkričio 25 dienos turėjo teisę regostruotis pigiau.

Nakvynė į kainą neįskaičiuota, bet jei bus vietų, bus galima pernakvoti už nedidelį papildomą mokestį. 

Taip pat laukiame ir savanorių, norinčių prsisidėti prie Asamblėjos organizavimo, logistikos ir t.t. 

Registracija

Nuo lapkričio 13 d.  registracija galima PMK nariams ir LPA studentams, išlaikiusiems Šeimos pirtininko įskaitą. Pastaba - jei kvietimą gavo 2 šeimos nariai ir abu nori dalyvauti - šeima gauna 25€ nuolaidą (kreiptis el. paštu į Rimą)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“