Uždaryti

Lengvas vanojimas. Efektyvios technikos.

Data: 2023-02-17, 17:30
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Žemėlapis: Laumių pirtis, Kaunas

Jeigu jau turite Pirtininko darbo įvado temą, greičiausiai bent truputį išbandėte, ką reiškia laikyti rankose vantas ir pajutote džiaugsmą sušildyti ir atpalaiduoti kitą žmogų. Tačiau krimstelėjus pirtininko duonos, ateina ir supratimas, jog nėra viskas taip paprasta ir lengva, kad vanojimas reikalauja nemažai jėgų ir ištvermės. Ir tada natūraliai kyla klausimas - o gal galima viską daryti kaip nors efektyviau, techniškiau, kad energijos įdėtume mažiau, o naudos ir malonumo iš to būtų daugiau? Kaip tik tam ir skirtas šis Šeimos pirtininko kurso seminaras!

Lengvas vanojimas
Kad vanojimas būtų efektyvus - reikia pasimokyti

Pirties vakaro metu pirties meistras ir Lietuviškos pirties akademijos vadovas Rimas Kavaliauskas pristatys efektyvias lengvo vanojimo technikas, pasidalins ilgamete vanojom ergonomikos patirtimi, pamokys kaip vanoti lengvai, paprastai, bet kartu profesionaliai.

Seminaro turinys

Efektyvios vanojimo technikos

Seminare individualia tvarka išmoksite:

 • efektyviai nuleisti garą ir sušildyti svarbias kūno vietas
 • vienu mostu paliesti kūną du kartus
 • švelniai vanoti ir grubiomis vantomis
 • sąmoningai valdyti vanojimo poveikį žmogui
 • paversti vanojimą komunikacijos priemone
 • Išmoksite pagrindinius efektyvius vanojimo judesius

Po seminaro jums bus įskaityta praktinė tema „Lengvas vanojimas“ ir taps prieinama papildoma studijų medžiaga. Žengsite dar vieną svarbų žingsnį į pirties meistriškumą...

Tema

 • Lengvas vanojimas

  Relaksacinio vanojimo mokymas
  lengvo vanojimo mokymas

  Šio užsiėmimo tikslas – išmokyti studentą taisyklingų vanojimo pagrindų: saugiai ir tolygiai įšildyti kliento kūną ir palaipsniui jį atvėsinti, kad jis galėtų saugiai bei ramiai savarankiškai, be pirtininko priežiūros palikti  garinę. Toks vanojimas gali būti atliekamas ir kaip pilnavertė pirties procedūra tais atvejais kai klientas pavargęs ir nori pailsėti, atsipalaiduoti. Seminaro metu mokome lengvai išvanoti nugarinę kūno pusę atliekant pagrindinius (bazinius) judesius. Šis seminaras skirtas nedidelei grupei žmonių. Grupės dydis priklauso nuo dėstytojo ir pirties, tačiau negali viršyti 6 žmonių.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Birutė

Birutė Masiliauskienė, pirtininkė

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“