Uždaryti

Pirtis ir pirtininkas šiuolaikiniame pasaulyje: nemokamas vebinaras

Data: 2023-01-08, 19:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Vebinaras

Šiais metais Lietuviškos pirties akademija mini savo veiklos dvidešimtmetį. Tai seniausia oficialiai veikianti pirties mokykla Lietuvoje ir didžioji dalis dabartinių pirtininkų tiesiogiai iš jos. 

Per tuos du dešimtmečius supratimas apie pirtį ir pirtininkystę patyrė milžinišką evoliuciją. Tam įtakos turėjo mūsų pačių stebėjimai, atradimai, kūrybinės idėjos, taip pat tarptautiniai ryšiai, globalūs procesai bei atskirų pirtininkų veikla ir t.t. Tai, kaip matome pirtį ir pirtininkystę šiandien, gerokai skiriasi nuo to, kas buvo prieš dešimtmetį ar du. Ir tai džiugina. Nes matydami praeities procesus galime prognozuoti ateities pokyčius. 

LA seminaras
Pirtininkė šiuolaikinėje pirtyje

Pradėdami naujus 2023 metus, sekmadienio vakare, kviečiame jus į nemokamą susitikimą internete, kuriame aptarsime šiuos klausimus:

1. Lietuviška pirtis pasaulyje. Ar turime kuo didžiuotis?
2. Pirtis šuolaikinėje visuomenėje, iššūkiai ir pirtininkystes tendencijos.
3. Naujos individualių studijų grupes.

Vebinaro trukmė - apie 1 valandą.

Vebinaras vyks mūsų naudojamoje LiveWebinar platformoje. Jums reikia tik kompiuterio ar telefono su normaliai veikiančiu interneto ryšiu - neturite nieko siųstis ar instaliuoti, pakaks elektroniniu paštu atsiųstos nuorodos.

Seminaro pradžia 18:50 ir pirmos 10 min. skirtos prisijungimui ir susipažinimui,  kad, reikalui esant, galėtume išspręsti galimus techninius klausimus ir renginį pradėtume lygiai 19 val.

Kas dėsto

Rimas ir Birutė

LPA vystotojai ir pirtininkai Rimas Kavaliauskas ir Birutė Masiliauskienė

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“