Uždaryti

Tarptautinė klubo pirtis

Data: 2022-10-28, 17:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Pirties meistriškumo klubo nariai kviečiami į tarptautinę klubo pirtį, kuria pradėsime Tarptautinę tradicinės pirties asamblėją. Šis renginys yra skirtas apžvelgti tradicinės garinės pirties tendencijas pastaraisiais metais, o taip pat supažindinti tarptautinę pirties ir saunos entuziastų bendruomenę su tikra lietuviška pirtimi, jos entuziastais ir procedūromis.

Pirties vakaro idėja

Tarptautinio pirties vakaro metu dalyvaus žymūs pirties kultūros entuziastai ir veikėjai iš JAV, Didžiosios Britanijos, Čekijos, Japonijos, Suomijos. Kai kuriems jų tai bus pirmas kartas lietuviškoje pirtyje. Todėl norime, kad jie turėtų autentišką kontaktą su dabartinės lietuviškos pirties kultūros nešėjais ir tradicijos puoselėtojais - tai yra jumis - Pirties meistriškumo klubo nariais, studentais bei profesionaliais pirtininkais. (aprašymas bus papildytas).

Mes tikimės, kad dalis pažengusių Klubo pirtininkų susidomės galimybe pravesti dalį procedūrų, pavanoti pirties draugus ir svečius. Tai bus jiems gera profesionalaus darbo patirtis. Kitiems Klubo nariams tai bus tiesiog išskirtinis pirties kultūros, kokybiško bendravimo ir pasimokymo iš daugiau patyrusių kolegų vakaras.

Pirties metu siūlomos tokios procedūros ar jų elementai:

  1. Grupinis vanojimas
  2. Lengvas nugaros vanojimas
  3. Kūno šveitimas
  4. Kūno masažas vantomis
  5. Garo pylimas ir garinimas
  6. Aromaterapinės procedūros
  7. Lengvi masažai

Organizatorius - Lietuviškos pirties akademija parūpins būtiną kiekį beržo, ąžuolo, klevo, kadagio vantų, druskos, medaus, eterinių aliejų. Tačiau Klubo nariai, turintys savo gamybos kokybiškų priemonių ir norintys jas pademonstruoti galėtų jas atsinešti.

Pirties vakaro metu (atskirai, ne garinėje) vyks ir asmeninės profesionalios fotosesijos kurių metu bus galima pasidaryti aukštos kokybės pirties portretą savo džiaugsmui, atminčiai ir reklamai.

Priepirtyje taip pat tikimės organizuoti suneštines lietuviškas vaišes, bus galima paragauti specialaus lengvo kraftinio nealkoholinio alaus.

Pirties vakaras vyks tęsiant geriausias LPA pirties vakarų tradicijas nuo 2004 metų. Prisujunk ir Tu prie pirties tradicijos tęsimo!

Kūno šveitimas pirtyje. Pirtininko mėgėjo įskaita. Pirtis.lt
Pirties vakaras - asociatyvi LPA archyvo nuotrauka.

Apgyvendinimas

Po pirties vakaro bus galimybė susiderinti nakvynę patogiuose grupiniuos kambariuose. Nakvojantys gaus pusryčius. Nuotraukos -  Broliu menės pirties puslapyje.

Kas dėsto

Pirties vakarą pamoderuos LPA dėstytojai - pradėsime pirtį, padarysime startą, patarsime Klubo nariams. Procedūras, pasitarus dėl eigos ves PMK nariai, turintys Šeimos pirtininko įskaitą, jiems talkinti galės norintys Klubo nariai.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“