Uždaryti

Vanojimas įvairiomis vantomis. Kaunas

Data: 2022-06-12, 15:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Vantų rišimas, žoliavimas - pagrindiniai pirtininkų vasaros darbai. Kviečiame pabūti gamtoje, susipažinti su medžiais ir žolynais, pasimokyti rišti vantas, išbandyti jas pirtyje.

Augalų seminaro akimirka. Pirtis.lt.
Lievtuviškos pirties akademijos studentai!

Tai vienas iš vasaros seminarų, skirtų tiems, kas nori pagilinti savo supratimą apie augalų naudojimą pirtyje, atrasti naujų idėjų, išmokti plačiau, įdomiau, kūrybingiau naudoti augalus, patobulinti ir praplėsti vanojimo įgūdžius. Mūsų tikslas -  neformaliai ir gyvai įvesdinti Jus į turtingą augalų naudojimo lietuviškoje pirtyje tradiciją ir praturtinti jūsų pirties procedūras sąmoningu augalų naudojimu. Šis seminaras - „Augalai pirtyje“ mokymų ciklo dalis, skirta pažinčiai su botaninėmis ir fizinėmis augalų savybėmis ir jų profesionaliam naudojimui pirtyje.


Seminare išmoksite rišti savo vantas!

Seminaro turinys

 • Skirtingų formų ir dydžių vantų panaudojimas pirties procedūrose - vėdavimui, vanojimui, kvėpinimui.
 • Vantos kaitriam ir švelniam vanojimui, trynimui; kosmetinės, aromatinės, kompresinės vantos; pojūčių tyrinėjimas - pirties praktika gurmaniškoje pirtyje

Ypatingą dėmesį seminare skirsime sąmoningam ir išradingam skirtingų vantų kūrybiškam panaudojimui tradicinei pirties procedūrai „paskaninti“ ir paefektyvinti.

Tema

 • Vanojimas įvairiomis vantomis

  Edukacinės pirties tema, kurioje:

  • išbandomas vanojimas skirtingų augalų vantomis;
  • susipažįstama su netradiciniais vanojimo scenarijais bei energetinėmis vantų savybėmis.

  Žvilgsnis į seminarą  Jei norite greičiau patekti į šios temos mokymus...

  Jūs galite iš ansto pareikšti pageidavimą išklausyti pirties studijų temą „Vanojimas įvairiomis vantomis“. Atsiradus progai būsite pakviestas (-a) į seminarą, kuriame bus dėstoma ši tema. Iš anksto pageidaujantys taip pat gauna tam tikras nuolaidas.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Birutė

Birutė Masiliauskienė 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“