Uždaryti

Dūminė pirtis su knygos apie pirtį autoriumi

Data: 2022-06-02, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Pažymėkime vasaros pradžią geroje pirtyje! Kai visi kažkur skuba, dūminėje pirtyje sustoja laikas ir yra proga ne tik pasišildyti, bet net ir gerokai pasikaitinti, išimaudyti tvankinyje ir pažvelgti į pasaulį pro specialiai mažytes originalios garinės pirties duris.


Pirties autorius Rimas Kavaliauskas

Pirties vakaras skirtas tik Pirties meistriškumo klubo nariams - prisikusiems pirties mėgėjams ir studentams. Kūrensime naują dūminę pirtį.

O vakaro staigmena - susitikimas su norvegu Hallgrim Børhus Rogn - knygos "Badstufolk" bendraautorius. Jis papasakos apie norvegijos maudymosi kultūrą - susipažinsite su žmonėmis, istorijomis ir pirtimis.

Šis Klubo pirties vakaras-  puiki proga ne tik išsimaudyti pirtyje, ir pasitreniruoti vanojimus, kūno trynimus, bet ir sužinoti daugiau apie Norvegijos pirties kultūrą iš pirmų lūpų.

.

Kas dėsto

Pirtį kūrena ir priima -  Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2022-12-05
Liko 19 vietų
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.

Pirtininko darbo įvadas

2022-12-07
Liko 4 vietos
Pirčių sodas, Vilniaus raj.
Patinka eiti į pirtį? O būti pirtininku ar patiktų? Šiame seminare paragausime pirtininko duonos: mokysimės paruošti vantas, patepti medumi nugarą ir, žinoma, vanoti!

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2022-12-19
Liko 25 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?