Uždaryti

Šventiškas gurmaniškos pirties vakaras

Data: 2022-06-04, 17:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Vietovė: Brolių menė
Žemėlapis:

Kviečiame į tradicinės lietuviškos pirties vakarą, kuriame procedūras atliks naujai Akademiją baigę studentai. Jiems tai proga pasipraktikuoti, o kitiems - patirti geras procedūras ir galbūt pasimokyti iš kolegų. 

Vakaras vainikuos akademijos konferenciją „Streso ir pirties“ tema - todėl procedūros gali būti inspiruotos girdėtų pranešimų, o taip pat - „4 elementų meistrystės vakaro“ išvakarėse.


Pirties meistriškumo klubo vakaras Brolių menės garinėje

Vakaro nauda: pasižiūrėti kaip dirba profesionalūs studentai ir pačiam išbandyti jų vanojimus, šveitimus, kūno procedūras.

Kas dėsto

Savo naujai įgytą meistriškumą rodys LPA studentai, baigę kursus.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2022-12-05
Liko 19 vietų
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.

Pirtininko darbo įvadas

2022-12-07
Liko 4 vietos
Pirčių sodas, Vilniaus raj.
Patinka eiti į pirtį? O būti pirtininku ar patiktų? Šiame seminare paragausime pirtininko duonos: mokysimės paruošti vantas, patepti medumi nugarą ir, žinoma, vanoti!

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2022-12-19
Liko 25 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?