Uždaryti

Vibroakustinio vytelių masažo mokymai

Data: 2022-02-16, 10:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Vietovė: Saulėja
Žemėlapis: K. Donelaičio g. 27, Kaunas

Vibroakustinis vytelių masažas - įdomi ir daug kam jau bent šiek tiek matyta ir pažįstama technika, puikiai papildanti tradicines pirties procedūras. Šis masažas ne tik malonus, bet ir naudingas Jūsų sveikatai, padeda atpalaiduoti raumenis, suaktyvinti kraujotaką, atsikratyti streso ir pajusti harmoniją. 

Vytelės

Vytelių masažas paprastai atliekamas ne garinėje, bet šiltame priepirtyje, ant masažo stalo. Šiai technikai naudojamos specialiai pagamintos lietuviško žilvičio vytelių šluotelės (seminaro metu bus galimybė jų įsigyti). 

Seminarą veda neabejotinai žinomiausias šios technikos meistras Lietuvoje - Antanas Bagdonas. 

Nors pati tema kursų dalyviams nėra privaloma, tačiau šią techniką tikrai labai rekomenduojame visiems, norintiems pagyvinti ir paįvairinti savo pirties procedūras ar pradžiuginti draugus ir artimuosius, kai pirties nėra. 

Seminaras vyks SPA "Saulėja" pirčių erdvėje, todėl greta moksų galėsite ir pasikaitinti tradicinėje pirtyje ar pasilepinti šiltu baseinu su masažinėmis srovėmis. Smagus būdas prasmingai paminėti Lietuvos gimtadienį!

Kas dėsto

Antanas

Pirtininkas Antanas Bagdonas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“