Uždaryti

Klasikinis vanojimas

Data: 2021-10-19, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija


Visos vietos užimtos.

Klasikinis vanojimas - tai šiek tiek kintantis terminas. Logiška laikytis požiūrio, kad klasikinis vanojimas - tai normalus pilnas viso žmogaus kūno išvanojimas vantomis jį tolygiai sušildant. Viso kūno  - reiškia bus vanojama nugarinė ir priekinė kūno pusės. Normalus - reiškia, kad pasirenkama kuo efektyviausia ir ergomiškiausia vanojimo strategija, vengiant kraštutinumų.

Kiekvienas vanojimas gali būti atliktas įvairiomis technikomis, kurios priklauso nuo vanojančio žmogaus. Mes remsimės efektyvių vanojimo technikų rinkiniu, kurio jūs mokėtės „Lengvo vanojimo“ seminaro metu ir pridėsime vieną iš intensyvių technikų - kompresą vantomis.

Taip pat kreipsime žymiai daugiau dėmesio pirtininko savisaugai ir vanojimo garo strategijai. Taip pat mokysimės vanoti priekinę kūno pusę bei atskiras kūno dali ir toliau tobulinsime vanojimo techniką.

Seminaro turinys

 1. Apšilimas, atsakymai į klausimus
 2. Kūno šildymo strategijos klasikiniame vanojime
 3. Vanojimo demonstracija
 4. Individualios treniruotės: drugelis, pėdų vanojimas prilaikant, šlaunų vanojimas, kompresai, veido dengimas vantomis.
 5. Individualūs studentų vanojimai ir komentarai.

Vanojimo momentai iš seminarų

Dėmesio! Seminaras organizuojamas pagal International Bath Academy programą, dalyvaujant užsienio studentams, todėl mokymai vyks anglų kalba.

Tema

 • Klasikinis vanojimas

  Praktinė tema, kuri natūraliai pratęsia temą Lengvas vanojimas. Jau išmoktas technikas taikome intensyviau ir mokomės jas pritaikyti įvairiose kūno vietose. Šį kartą dirbame su sodresniu garu, kaip ir yra įprasta daugelyje pirčių. Seminaro metu mokomės pilnai išvanoti šias  kūno dalis:

  • pėdas (gulint ir jas pakėlus),
  • kojas - šlaunis (gulint, pakėlus, pavertus), kelius, blauzdas
  • rankas - plaštakas, bicepsus, žąstus (prilaikant, pakėlus)
  • pilvą (braukant, glostant, siūbuojant)
  • krūtinę (braukant, glostant),
  • sprandą
  • kryžmens sritį (nugaros apačią)
  • pečius, mentis

  Studentai taip pat mokomi bendros vanojimo strategijos, vanotojo darbo ergonomikos, saugaus vanojimo principų.  Jei norite greičiau patekti į šios temos mokymus...

  Jums trūksta šių įskaitų:

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Rimas

Rimas Kavaliauskas  - profesionalaus vanojimo meistras

Kas gali dalyvauti

Dalyvauti kviečiami venbinarų praktikos grupės nariai, turintys temos Lengvas vanojimas įskaitą. Vėliau gali būti pakviesti ir kiti, Lengvo vanojimo įskaitą turintys studentai.

Kaina

Seminaro kaina - 60€. Registracijos metu mokamas 10€ avansas. Pirties meistriškumo klubo nariai už dalyvavimą gauna 20 taškų.

Registracija

Registracijos nuorodą mato pakviesti studentai savo „veiklos zonoje“. Pirties meistriškumo klubo nariai gauna 10€ bonusą taškais.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Klasikinis vanojimas

2021-10-19
Visos vietos užimtos.
Pirčių sodas, Vilniaus raj.
Tarptautinis praktinis vanojimo seminaras anglų kalba.

Kūno prausimas ir šveitimas pirtyje

2021-10-19
Visos vietos užimtos.
Vilniaus raj., Melkio k.