Uždaryti

Šeimos pirtininko studijos: Oda pirtyje

Data: 2021-04-19, 20:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija
Dalyvauja 5 asmenys. Liko 25 vietos. Registracija į renginį skyrelyje Mano veikla page

Turbūt sunku įsivaizduoti geresnes sąlygas savo odai palepinti už tas, kurias randame pirtyje. Ne tik dėl šilumos poveikio odai, ne tik todėl, kad atmirkusią odą lengva nuprausti, nušveisti. Čia iš tiesų galima pasirūpinti ne vien veido (kas dažniausiai būna) ar rankų (ką praktikuojame kur kas rečiau), bet ir viso kūno oda. 

Pati pirminė ir tikroji pirties funkcija nuo pačių seniausių laikų buvo higieninė: nuprausti ir nušveisti sušildytą odą. Ir nors dabar daugelis pirtyje ieško visų pirma malonumo ir atsipalaidavimo, prausimasis tebėra labai svarbus pirties tikslas. Juo labiau, kad teisingai atlikta ši procedūra ne tik labai naudinga, bet ir iš tiesų maloni. O moterų pirtį apskritai lengviau įsivaizduoti be vantų nei be pačių įvairiausių grožio procedūrų. Kurios, žinoma, prasideda nuo to, kad odą reikia sušildyti ir nuprausti.

Šiame seminare susipažinsite su odos sandara bei svarbiausiomis jos funkcijomis, sužinosite, kaip ji reaguoja į tai, kas vyksta pirtyje, sužinosime, kaip teisingai ją prausti ir šveisti. 

KŪNO ŠVEITIMAS PIRTYJE. PIRTIS.LT.

Programa tiksliau

 1. Odos sandara 
 2. Šilumos ir procedūrų poveikis odai
 3. Odos problemos
 4. Higieninė pirties procedūra
 5. Odos prausimas ir šveitimas
 6. Natūralios odos šveitimo priemonės 
 7. Odos maitinimas, natūralioji pirties kosmetika

Praktinė seminaro dalis bus organizuojama atskirai, mažose grupelėse. Dėl jos tarsimės individualiai, pasibaigus karantinui.

Tema

 • Oda pirtyje

  Joks kitas žmogaus organas nepatiria pirtyje didesnio poveikio nei oda. Tačiau koks jis? Kaip mūsų oda reaguoja į šildymą ir vėsinimą? Kodėl ilgiau pabuvus pirtyje kyla noras kasytis? Kuo skiriasi odos prausimas nuo šveitimo? Kokie prausikliai pirtyje tinka, o kokie - ne?

  Norint rasti atsakymus į šiuos klausimus, reikia suprasti, kaip sudaryta ir kaip funkcionuoja mūsų oda. Ši tema supažindina su svarbiausiomis odos funkcijomis, jos sandara, higieninės pirties procedūros eiga. 

   Šioje teorinėje temoje aptariama:

  • Odos sandara ir funkcijos
  • Odos tipai ir problemos
  • Oda pirties procedūrų metu
  • Odos valymo ir prausimo principai


  Jei norite greičiau patekti į šios temos mokymus...

  Jums trūksta šios įskaitos:

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Birute

Birutė Masiliauskienė  profesionali pirtininkė, pirties ritualo meistrė, knygos „Pirtis“ bendraautorė.

Kas gali dalyvauti

Registracija atvira. Tačiau kvietimus gauna tik Pirties meistriškumo kursų studentai, turintys temos „Sveikos pirties dėsniai“ įskaitą.

Kaina

Seminaro kaina - 16€. Artėjant seminaro datai, kaina gali didėti. Pirties meistriškumo klubo nariai gauna po 16 taškų - 4€ grąžą tolimesnėms studijoms.

Registracija

Registracija į seminarą vyksta iki balandžio 19 d., 16 val. 
Dėmesio! Nors registracija yra atvira, siekiant padaryti šią temą labiau prieinamą susidomėjusiems, vis tik tiems studentams, kurie neturi „sveikos pirties dėsnių“ temos įskaitos šio vebinaro temą „Oda pirtyje“ nebus įskaityta tol, kol studentas neišsilaikys temos „sveikos pirties dėsniai“.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Pirties kūrenimas ir garo kūrimas

2021-04-12
Liko 18 vietų
Kaip iškūrenti pirtį? Kokia turi būti gera pirtis? Kas yra pirties garas - sunkiai suprantamas, bet be jo pirtis - ne pirtis. Kviečiame susipažinti su gero garo paslaptimis!

Šeimos pirtininko studijos: Oda pirtyje

2021-04-19
Liko 25 vietos
Kaip mūsų oda reaguoja į pirties procedūras? Kaip teisingai prausti ir šveiti odą?

Šeimos pirtininko studijos: Pirties kosmetika. Šeimos pirties scenarijus

2021-04-26
Liko 29 vietos
Kaip suplanuoti saugią, malonią ir smagią pirties procedūrą savo šeimai ir draugams?