Uždaryti

Sveikatos astrologija

Data: 2021-03-22, 19:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Kad ir kas vyktų gamtoje, kovų su virusais frontuose ar politikoje, bent dėl vieno dalyko galime būti tikri - šių metų kovo 20 d. (šeštadienį), 11 val. 37 min. Lietuvos laiku, dangaus skliaute nutiks Lygiadienio virsmas, po kurio įžengsime į šviesiąją metų pusę, kai diena tampa ilgesnė už naktį. Norisi tikėti, kad ir Žemoje tos šviesos ir pozityvo rasis vis daugiau. Taigi puikus laikas ne tik pakelti aki į dangų, bet ir pabandyti pažvelgti - o kas gi ten, Anapus?

Nuo pačių seniausių laikų žmonės tikėjo, jog viskas, kas vyksta Žemėje, kažkokiu paslaptingu būdu susieta su dangiškuoju, šviesulių pasauliu, kad dangiškieji įvykiai aidu atsikartoja žemiškuosiuose. „Kaip danguje, taip ant žemės“, ar ne? Kad ir kiek save laikytume racionaliais XXI a. žmonėmis, kartais (ypač kai atrodo, jog pasaulis kraustosi iš proto) kyla noras atsakymo paieškoti žvaigždžių ir planetų konfigūracijose. Vieniems tai suteikia vilties, kitiems aiškumo, tretiems visa tai - tiesiog pažaidimas... Bet žiūrėk - ima ir išsipildo! Gal tikrai tarp Dangaus ir Žemės esama neregimo ryšio?

Tačiau ar esate girdėję, kokiais ryšiais dangaus šviesuliai susiję su mūsų kūnu, kaip veikia mūsų sveikatą, savijautą, atskirus organus ir jų sistemas? Mūsų seneliai (o gal dar ir tėvai) pradėdami vienus ar kitus darbus dažnai žiūrėdavo, kur ir koks Mėnulis, kada teka Aušrinė ar Vakarinė. Merginos puikiai išmanė, kada dera pakirpti plaukus, kad augtų dailūs ir vešlūs, močiutės galėdavo patarti, kada kokią žolelę rinkti, kada ją gerti, kokiu laiku geriausia atsikratyti karpų, barzdaskučiai ar žolininkai (ir pirtininkai!) - kada geriausias metas traukti dantį, nuleisti kraują ar atlikti kitas sveikatą gerinančias procedūras. Gyvenant gamtos ritmu, dangiškoji ir žemiškoji išmintis buvo glaudžiai susipynusios. Tad jei jau pakėlėm akis į dangų, pažiūrėkime ir mes, kaip astrologija gali padėti rasti savo ritmą šiame pasaulyje - ir galbūt atverti naują (ar pamirštą seną?) sveikatos ir harmonijos šaltinį.

Kad suprastumėte sudėtingus astrologijos ir sveikatos santykius, skirsime laiko seniai mūsų studentams pažadėtiems astrologijos pagrindams. Be astrologijos pagrindų nepavyks suprasti antikinės mitologijos, žinios apie šviesulių judėjimo ir žmonių pasaulio ryšį visada buvo klasikinio europinio išsilavinimo dalis. Pabandysime užpildyti šią spragą ir atversime duris į klasikinės astrologijos pasaulį.

Programa

  1. Pasaulėvaizdis pro pirties langą
  2. Akivaizdžios ir slaptosios daiktų kokybės
  3. Klasikinės planetos
  4. Klasikiniai Zodiako ženklai
  5. Planetų kokybės ir judėjimas
  6. Žmogaus astrologinė tapatybė
  7. Tekančio ženklo įtaka žmogui
  8. Kas nulemia žmogaus temperamentą, išvaizdą, silpnasias sveikatos puses?
  9. Ar viskas taip jau beviltiškai nulemta?
  10. Tinkamo astrologinio laiko įvairioms pirties procedūroms radimas.

Kas dėsto

Rimas

Rimas Kavaliauskas, pirtininkas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“