Uždaryti

Labanoro pirties išbandymas

Data: 2020-02-07, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Tęsiame naujų įdomių pirčių lankymą. Šį kartą žinovų dėmesio susilauks naujai rekonstruota gero garo pirtis vidury Labanoro miško, pastatyta labai gražioje vietoje - ežero pusiasalyje. Kiekviena naujai atsiradusi pirtis - gera žinia ne tik jos šeimininkams, bet ir visiems pirties gerbėjams. Siūlole aplankyti, išbandyti, patyrinėti jos galimybes, įvertinti pliusus ir minusus, klaidas ir atradimus. Diskusijose gimsta tiesa ir naujos idėjos - o tai aktualu tiek planuojantiems savo pirties statybas, tiek jau turintiems pirtį, tiek dirbantiems pirtininkams ar tiesiog geros pirties gerbėjams.

Pirmoji pirtis, kurią kviečiame aplankyti, - vos prieš kelis mėnesius duris atvėrusi DRAUGŲ pirtis Kauno raj., Šiulių kaime. Pirtis erdvi, su didele garine, plačiais plautais ir erdviu priepirčiu. Jos širdis - Ramūno Račkausko statyta periodinio kūrenimo krosnis. 

Patogūs Labanoro pirties plautai

Vakaro metu bandysime, testuosime garą, matuosime temperatūrą ir drėgmę, vertinsime patogumą ir ergonomiškumą, diskutuosime, dalinsimės idėjomis. Ir, be abejo, tiesiog gerai, maloniai, draugiškai pasipirtinsime, pasivanosime. 

Kas dėsto

Rimas

Pirtį ir krosnį pristatpo krosnies autorius
Rimas Kavaliauskas
, LPA vadovas, pirtininkas, pirčių statytojas ir projektuotojas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“