Uždaryti

DRAUGŲ pirties vertinimas

Data: 2020-01-15, 18:30
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Kiekviena naujai atsiradusi pirtis - gera žinia ne tik jos šeimininkams, bet ir visiems pirties gerbėjams. Smalsu aplankyti, išbandyti, patyrinėti jos galimybes, įvertinti pliusus ir minusus, klaidas ir atradimus. Diskusijose gimsta tiesa ir naujos idėjos - o tai aktualu tiek planuojantiems savo pirties statybas, tiek jau turintiems pirtį, tiek dirbantiems pirtininkams ar tiesiog geros pirties gerbėjams.

Pradėdami metus, pradedame ir pirčių (ypač - naujų, neseniai pastatytų) lankymo ir vertinimo ciklą. Tai pirties vakarai, į kuriuos kviesime skirtingus žmones:

Pirmoji pirtis, kurią kviečiame aplankyti, - vos prieš kelis mėnesius duris atvėrusi DRAUGŲ pirtis Kauno raj., Šiulių kaime. Pirtis erdvi, su didele garine, plačiais plautais ir erdviu priepirčiu. Jos širdis - Ramūno Račkausko statyta periodinio kūrenimo krosnis. 

Vakaro metu bandysime, testuosime garą, matuosime temperatūrą ir drėgmę, vertinsime patogumą ir ergonomiškumą, diskutuosime, dalinsimės idėjomis. Ir, be abejo, tiesiog gerai, maloniai, draugiškai pasipirtinsime, pasivanosime. 

Kas dėsto

Rimas

Rimas Kavaliauskas, LPA vadovas, pirtininkas, pirčių statytojas ir projektuotojas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“