Uždaryti

Šeimos pirtininkų ir vantų vakaras

Data: 2019-07-26, 18:30
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Kviečiame Pirties meistriškumo klubo narius ir šiaip studijuojančius į neeilinį pirtie vakarą.  Jo metu galėsite stebėti ir net dalyvauti modeliais mūsų vėl organizuojamoje  šeimo pirtininko įskaitoje.

Šeimos pirtis. Vanojimas. Pirties procedūra.
Šeimos pirtininkų vakaro momentas...

Tie, kam tai įdomu ir aktualu, prieš pirtį galės pasimokyti rišti vantas, pasikonsultuoti ar pasidalinti savo vantų rišimo patirtimi ir paslaptimis. 

Renginys vyks įdomioje ir erdvioje Brolių menės pirtyje - su geru klimatu, su periodnio kūrenimo krosnimi. Atvykite pamatyti, kas naujo, pasmalsauti, susitikti su pažįstamais ir susipažinti su dar nepažįstamais, palaikyti varžytuvių dalyvius. Ir, jei pasiseks - gauti gerą vanojimą ir kūno šveitimą


Susirišite savo pirmąsias vantas...
Susirišite savo pirmąsias vantas...

Panašūs renginiai - Vanojimo varžytuvės - įvyko 2017 gegužės 13 d. Dalios ir Genadijaus Smirnovų pirtyje netoli Kupiškio, ir 2018 vasario 18 d. Jazzhotel pirtyje. O 2019 gegužės 27 d. - Brolių menėje.

Papildoma nauda

Stebėdami mokomės! Jūs gyvai matysite kaip dirba studentai, ir jeigu studijuojate patys - šis sudalyvavimas leis jums geriau suprasti, ko reikalaujame iš Šeimos pirtininkų. Kas be ko - pabusite geroje pirtyje. Ir be viso to - išmoksite rišti vantas!

Tema

Kas dėsto

Varžytuves stebės ir vertins dėstytojai Rimas Kavaliauskas ir Birutė Masiliauskienė.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.