Uždaryti

Pirtis su Nagliu Šulija

Data: 2019-03-18, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Edukacinė pramoginė pirtis su populiariu Lietuvos astrologu Nagliu Šulija. Pirtis - tai reiškia, kad būsite išvanoti Meistro (ar Meistrės), edukacinė -tai reiškia, kad sužinosite kaip astrologai įvertina porų suderinamumą. Įdomūs susitikimai pirtyse - viena iš Pirties meistriškumo klubo tradicijų.

Naglis Šulija su pirties studentais klubo susitikime
Naglis Šulija susitinka su pirties studentais klubo vakare „Brolių menėje“ 2016 metais.

Vakaro pradžioje - įdomi astrologinė Naglio paskaita apie astrologinį suderinamumą. Kalba eis ne apie tą „žurnalinę prognozę“, kuri tinka po turputį kiekvienam, bet apie rimtus grynai astrologinius metodus kaip įvertinti ką du žmonės reiškia vienas kitam, ką atneša vienas į kito gyvanimus - šeimoje, meilėje, darbe...

Paskui eisime į pirtį. Pirtyje jūsų lauks bendra grupinė programa ir asmeninės procedūros - kiekvienam vakaro dalyviui. O tarp procedūrų galėsite paprašyti Naglio trumpai įvertinti jūsų asmeninį astrologinį santykį su jūsų pasirinktu asmeniu. Šią 15 min. konsultaciją Naglis padarys profesionaliai - už nedidelį atlygį. Minimalus 20€.

 

Vakaro turinys trumpai

  1. Sinastrija. Naglio pasakojimas apie astrologinį suderinamumą
  2. Pirties pojūčių programa (bendri užėjimai)
  3. Asmeniai vanojimai ir nutrynimai
  4. Naglio asmeninė konsultacija - už papildomą mokestį.

Tai - poilsis, savišvieta, pirties terapija ir asmeninė santykių konsltacija vieno vakaro metu.

Kas dėsto

Vakaro pirtininkai   Rimas Kavaliauskas Birutė Masiliauskienė.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2022-12-05
Liko 19 vietų
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.

Pirtininko darbo įvadas

2022-12-07
Liko 4 vietos
Pirčių sodas, Vilniaus raj.
Patinka eiti į pirtį? O būti pirtininku ar patiktų? Šiame seminare paragausime pirtininko duonos: mokysimės paruošti vantas, patepti medumi nugarą ir, žinoma, vanoti!

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2022-12-19
Liko 25 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?