Uždaryti

Klasikinis vanojimas. Pavasario sutiktuvės.

Data: 2019-02-26, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Klasikinis vanojimas - viena laukiamiausių ir, matyt, viena svarbiausių pirties mokymų temų, be kurios neįsivaizduotume tikro pirtininko. Šį kartą į „rimtuosius“ pirties mokslus įsileisime ir šiek tiek pavasarinio dvelksmo ir seminarą pradėsime smagiu pavasariniu kūno žadinimo ritualu. Juo labiau, kad vasario gale mūsų senoliai tradiciškai imdavo dairytis į saulę, medžius, paukščius - ir imdavo budinti, žadinti save ir žemę, ruošdamiesi ateinantiems darbams, tirpdydami žiemos įšalą. O kur geriau tą įšalą ištirpdyti, jei ne geroje pirtyje su smagiu vanojimu?

Kadangi pirtis erdvi, dėstytojai du, o nuotaika gaiviai pavasariška, su pavasario ritualu, kviečiame prisijungti ir tuos, kas jau turi klasikinio vanojimo temos įskaitą - pasikartoti, atnaujinti žinias, užpildyti spragas, pataisyti klaidas ir sužinoti, pamatyti, patirti kažką naujo. 

Šis seminaras skirtas visiems, kurie domisi tradicine pirtimi ir norėtų išmokti gerai atlikti pagrindinę jos procedūrą - viso kūno vanojimą. Jeigu jūs jau „prisijaukinote“ vantas savo rankose ir mokate pagrindinius vanojimo judesius, bet norėtumėte eiti toliau - užsiėmimas kaip tik Jums.

Šis seminaras įeina į privalomąją Šeimos pirtininko bei tolimesnę Pirtinko profesionalo parengimo programą. Po šio seminaro Jums taps prieinama ir papildoma mokomoji videomedžiaga.

Kaip mes mokome vanojimo?

Kalba vaizdai...

Tema

  • Klasikinis vanojimas

    Praktinė tema, kuri natūraliai pratęsia temą Lengvas vanojimas. Jau išmoktas technikas taikome intensyviau ir mokomės jas pritaikyti įvairiose kūno vietose. Šį kartą dirbame su sodresniu garu, kaip ir yra įprasta daugelyje pirčių. Seminaro metu mokomės pilnai išvanoti žmogaus kūną su vienu apvertimu. šias  kūno dalis:

    • pėdas (gulint ir jas pakėlus),
    • kojas - šlaunis (gulint, pakėlus, pavertus), kelius, blauzdas
    • rankas - plaštakas, bicepsus, žąstus (prilaikant, pakėlus)
    • pilvą (braukant, glostant, siūbuojant)
    • krūtinę (braukant, glostant),
    • sprandą
    • kryžmens sritį (nugaros apačią)
    • pečius, mentis

    Studentai taip pat mokomi bendros vanojimo strategijos, vanotojo darbo ergonomikos, saugaus vanojimo principų.

    Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Meistras Rimas Kavaliauskas - interaktyvus vanojimo mokymas, paradoksai ir staigmenos.

Meistrė Birutė Masiliauskienė - holistinis palaikymas, pavasario žadinimas, vanojimo meistriškumo niuansai

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“