Uždaryti

Lengvas vanojimas. Efektyvios technikos. Vilnius.

Data: 2019-02-02, 17:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Pradedame Šeimos pirtinko studijas Vilniuje ir Kaune. Šis susitikimas skirtas  tiems, kas jau turi Pirtininko darbo įvado temą ir nori toliau studijuoti Šeimos pirtininko mokslus. Tuos, kurie jau buvo „Pirtininko įvade“ - pasimokė vanojimo bei masažo pradmenų, kviečiame žengti pirmą žingsnį profesionalaus vanojimo link - sudalyvauti efektyvių esminių vanojimo technikl seminare.

Po šito seminaro, susidarius grupei studentų, turinčių „pradines“ temas bei „lengvo vanojimo“ temą bus galimybė užsiregistruoti į „Šeimos pirtinnko“ studijų grupę. Siekiame, kad visi grupės nariai turėtų vienodą lygį - taiplengviau organizuoti.

Pirties vakaro metu pirties meistras ir Lietuviškos pirties akademijos vadovas Rimas Kavaliauskas pristatys efektyvias lengvo vanojimo technikas, pasidalins ilgamete vanojom ergonomikos patirtimi, pamokys kaip vanoti lengvai, paprastai, bet kartu profesionaliai.

Taip pat jis gali būti naudingas tiems, kam po akademinių seminarų  pritrūko galimybių įgyti „Pirtininko įvadą“. Jei labai norite studijuoti, bet NETURITE „Pirtininko darbo įvado“ seminaro - parašykite rimas[eta]pirtis.lt  - passitegsime jums suteikti galimybę už papildomą mokestį įgyti šią temą.

Tema

  • Lengvas vanojimas

    Relaksacinio vanojimo mokymas
    lengvo vanojimo mokymas

    Šio užsiėmimo tikslas – išmokyti studentą taisyklingų vanojimo pagrindų: saugiai ir tolygiai įšildyti kliento kūną ir palaipsniui jį atvėsinti, kad jis galėtų saugiai bei ramiai savarankiškai, be pirtininko priežiūros palikti  garinę. Toks vanojimas gali būti atliekamas ir kaip pilnavertė pirties procedūra tais atvejais kai klientas pavargęs ir nori pailsėti, atsipalaiduoti. Seminaro metu mokome lengvai išvanoti nugarinę kūno pusę atliekant pagrindinius (bazinius) judesius. Šis seminaras skirtas nedidelei grupei žmonių. Grupės dydis priklauso nuo dėstytojo ir pirties, tačiau negali viršyti 6 žmonių.

    Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Rimas Kavaliauskas, pirtininkas meistras

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“