Uždaryti

Kaip dirbti pirtyje? Pirtininko darbo įvadas.

Data: 2019-01-27, 14:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Jūs jau bent truputį pasimokėte apie sveikos pirties pagrindus - lankėtės „Sveikos pirties ABC“ seminare. Pamatėte ir pajutote kokį lengvumo ir švaros jausmą suteikia pirtis, jei joje harmoningai susitinka visi pirties pradai. Žinote pagridinius sveikos pirties dėsnius.

Kviečiame žengti dar vieną žingsnį - pabandyti patiems pabūti pirtininkais ir pasimokyti pasirūpinti pirtyje savo artimaisiais. Tai nėra savaime suprantama ir būti pirtininku reiškia prisiminti ir vienu metu daryti daugybę svarbių smulkmenų. Kad jūsų pirties svečiams būtų šilta, saugu, malonu...

Sunku pačiam atrasti visus pirtininko darbo niuansus, net ir tada, jeigu jūs dažnai lankotės pirtyje - tam reikia sąmoningai sukurtos ir saugios mokymosi erdvės, patyrusio pirties Mokytojo, kuris jaukiai ir paprastai parodys Jums tai, kas šiame etape svarbiausia.

Vantos rišimas. Pirtis.lt
Pirmas vantos rišimas. Pirtininko darbo įvadas Kaune.

Seminaro turinys

 • saugios darbo vietos susikūrimas
 • vantų paruošimas darbui
 • žmogaus komfortas garinėje
 • garo pylimas ir darbo su juo pagrindai
 • jūsų pirmas vanojimo scenarijus
 • jūsų pirmas masažas garinėje

Tema

 • Pirtininko darbo įvadas

  Praktinė tema, kurioje susipažįstame su pirtinininko darbu. Pirmieji žingsniai į naują profesiją vyksta saugioje aplinkoje, geroje pirtyje, padedant patyrusiam dėstytojui.
  Dažniausiai šios temos dėstymas organizuojamas kaip pirties vakaras (praktinis užsiėmimas pirtyje) kurio metu dėstytojas supažindina su pagrindiniais praktinio pirtininko darbo garinėje momentais, juos parodo, o studentai tai išbando praktiškai. Tokiu būdu jie turi galimybę išbandyti save kaip būsimi pirtininkai ir geriau suprasti kokiame lygyje jie norėtų išmokti pirtininko amato.

  Darbo su kūnu įvadas. Pirtis.lt.
  Studentas pirmą kartą prausia kūną garinėje.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Rimas masažuoja
LPA vadovas Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“