Uždaryti

Šeimos pirtininko studijos. Pirtininko darbo įvadas. Lengvas vanojimas. Kaune.

Data: 2019-01-13, 15:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Pradėdami naujus metus, pristatome atnaujintą, studentams patogesnę studijų organizavimo tvarką - darbą studijų grupėse, kurias formuosime regioniniu principu. Semnaro temos įeina į privalomąją Šeimos pirtininko programą. Tik baigę šeimos pirtinko studijas (išlaikę Šeimos pirtininko įskaitą) galės mokytis toliau ir tapti pirtininkai sprofesionalais.

Formuojant studijų grupes, bus patogiau derinti visiems jų dalyviams patogiausią laiką. Be to, kiekvieno regiono grupė turės ją kuruojantį pirtininką, su kuriuo bus galima pasikonsultuoti, pasipraktikuoti, tartis dėl klubinių pirčių ir seminaruose įgytų žinių gilinimo, praktikavimosi. Tad šis praktinis seminaras skirtas visiems, kurie susidomėjo sveikatingomis tradicinės lietuviškos pirties procedūromis ir nori pradėti daryti jas patys - savo rankomis. O tradicinės pirties pagrindas - taisyklingas kūno šildymas ir masažas vantomis.

Šį kartą kviečiame susitikti kauniečius ir visus, kam patogu būtų lankyti seminarus Kauno regione. Artimiausiu metu planuojame skelbti Klaipėdos, Šiaulių ir Vilniaus regiono grupių rinkimą. 

Šio renginio formatas nėra griežtai „seminarinis“. Visų pirma, tai proga susitikti, pabendrauti, aptarti studijų bei klubinių pirčių galimybes, susipažinti su Kauno grupės pagrindine dėstytoja ir studijų direktore Birute Masiliauskiene bei pamatyti naują, pačiame Kauno centre esančią pirtį, kuri ypač patogi maloniam pasibendravimui, nes turi erdvų priepirtį ir šiltą džiakuzi. 

Mokomojoje seminaro dalyje pristatysime dvi temas: atnaujintą Pirtininko darbo įvadą, o tie, kam ši tema jau įskaityta (anksčiau ją vadinome Darbo su kunu įvadu) turės galimybę pasimokyti Lengvo vanojimo. Neturinčių Pirtininko įvado įskaitos lengvo vanojimo nemokysime  - toks yra mokymų eiliškaumas.

Renginio eiga

15-18 val. Studijų eigos pristatymas. Vanojimo pagrindai. Laukiame tų, kurie tuti TIK „Sveikos pirties ABC“ patirtį ir nori eiti toliau.

18:30 - 21 val. Lengvo vanojimo mokymai. Laukiame tų, kurie JAU TURI „Pirtininko daro įvadas“ įskaitą ir nori pradėti rimtas „Šeimos pirtininko“ studijas.

Tikimės, kad toks renginys, toks kompleksinis seminaras bus naudingas pirtyje, kur susitiks skirtingos patirties ir lygio studentai. Tikslią mokymo tvarką sutarsime su dalyviais, atsižvelgdami į jų poreikius.

Vanojimo momentai iš seminarų

Temos

 • Darbas su nugara
  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.
 • Pirtininko darbo įvadas

  Praktinė tema, kurioje susipažįstame su pirtinininko darbu. Pirmieji žingsniai į naują profesiją vyksta saugioje aplinkoje, geroje pirtyje, padedant patyrusiam dėstytojui.
  Dažniausiai šios temos dėstymas organizuojamas kaip pirties vakaras (praktinis užsiėmimas pirtyje) kurio metu dėstytojas supažindina su pagrindiniais praktinio pirtininko darbo garinėje momentais, juos parodo, o studentai tai išbando praktiškai. Tokiu būdu jie turi galimybę išbandyti save kaip būsimi pirtininkai ir geriau suprasti kokiame lygyje jie norėtų išmokti pirtininko amato.

  Darbo su kūnu įvadas. Pirtis.lt.
  Studentas pirmą kartą prausia kūną garinėje.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Birutė Masiliauskienė

Šeimos pirtininko studijų vadovė Birutė Masiliauskienė - pirtininko darbo įvadas, Kauno grupės pristatymas.


LPA vadovas Rimas Kavaliauskas - lengvas vanojimas, studijų programos pristatymas.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“