Uždaryti

Dūminė pirtis ir karštas vanojimas

Data: 2018-12-29, 16:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Pažymėkite metų pabaigą geroje pirtyje! Kai visi kažkur skuba, dūminėje pirtyje sustoja laikas ir yra proga ne tik pasišildyti, bet net ir gerokai pasikaitinti, išimaudyti eketėje, pabūti senovinės žibalinės lempos šviesoje ir pažvelgti į pasaulį pro specialiai mažytes originalios garinės pirties duris.


Pirties autorius Rimas Kavaliauskas

Pirties vakaras skirtas tik 4 žmonėms - siekiant šeimyninės pirties jaukumo ir visiems garantuojant ne tik sėdimą, bet ir gulimą vietą gerame gare. Pirties vakarą ves ne tik vienas geriausių Lietuvos pirties meistrų, bet šį kartą vakaro vedėjas priims jus savo originalios konstrukcijos pirtyje, kurioje bus iškūrenta unikali „švari dūminė“ krosnis - garantuojanti galbūt ir patį geriausią pirties garą.

Į programą taip pat įeina ir asmenis vanojimas, kuris bus atliktas ypatingai romantiškomis sąlygomis - nuogas kūnas beveik visiškoje tamsoje ištirpsta ir žmogus po truputį patenka į ypatingą pakitusią dūminės pirties mitinę erdvę, kuri apdainuota ne kartą nuo Kalevalos laikų...

Kas dėsto

LPA vadovas Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Lietuviška pirtis. Vebinaras

2020-04-09
Liko 18 vietų
Vebinaras
Prieš Velykas privaloma nusiprausti. Negalime praustis realiai - prausimės virtualiai. Kokia yra tikra lietuviška pirtis?

Šeimos pirtininkų Vakarų grupė

2020-05-17
Visos vietos užimtos.
Klaipėda, Šiauliai