Uždaryti

Klubo pirtis. Šviesti ir šveisti.

Data: 2018-12-01, 10:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Artėjant metų pabaigai paprasta „uždera“ naujų šeimos pirtinikų „derlius“. Taip ir šį kartą mes organizuojame šeimo pirtininko įskaitą varžytuvių forma.

Kitus studentus, dar besimokančius ir dar teberenkačius savąsias temas, kviečiame pabūti stebėtojais ir modeliais. Renginys vyks įdomioje ir erdvioje Brolių menės pirtyje - su geru klimatu, su periodnio kurenimo krosnimi. Atvykite pamatyti, kas naujo, pasmalsauti, susitikti su pažįstamais ir susipažinti su dar nepažįstamais, palaikyti varžytuvių dalyvius. Ir, žinoma, gauti gerą vanojimą ir kūno šveitimą. 

Šį kartą apžiūra tarptautinė, nes joje rengiasi dalyvauti ir Lietuviškos pirties akademijos studentai iš Rusijos, atvykstantys studijuoti pagal mūsų tarptautinę programą ir pasitvirtinti kvalifikacijos. Dėl šios priežasties renginio kalbos yra dvi - lietuvių bei anglų arba rusų.

Pirtininko-mėgėjo įskaitos dalyviai. Pirtis.lt
Vasario mėn. vykusios pirtininko mėgėjo įskaitos dalyviai su LPA vadovu R. Kavaliausku.

Panašūs renginiai - Vanojimo varžytuvės - įvyko 2017 gegužės 13 d. Dalios ir Genadijaus Smirnovų pirtyje netoli Kupiškio, ir 2018 vasario 18 d. Jazzhotel pirtyje. 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“