Uždaryti

Gyvoji pirtis su vantos meistrais

Data: 2013-11-23
Organizatorius: Lietuviškos pirties akademija

Šio seminaro idėja atsirado iš nepasitenkinimo „suprogramuotais“ seminarais, kurių temos iš anksto griežtai apibrėžtos, o klausimų ratą riboja iš anksto nustatyta programa. Kartais aktualūs klausimai gimsta eigoje... Ypač kai seminare girdimas pirties meistrų, ilgamečių pirties mokyklų vadovų ir pirties klubų lyderių dialogas.

Taigi, šį kartą International Bath Academy (Tarptautinė pirties akademija) kviečia į „Gyvosios pirties“ seminarą, kur bus gvildenami visiems aktualūs gero vanojimo klausimai. Seminaro pagrindinis vedantysis – V. Liachovo pirties mokyklos įkūrėjas, I-ojo Tarptautinio vanojimo čempionato 1-os vietos laimėtojas, I-ojo Rusijos vanojimo čempionato organizatorius, tarptautinis vanojimo varžytuvių teisėjas Vasilijus Liachovas. Jam talkins pripažinti Lietuvos pirties meistrai - Lietuviškos pirties akademijos vadovas Rimas Kavaliauskas ir I-ojo Lietuvos vanojimo čempionato nugalėtojas, III-iojo Tarptautinio vanojimo čempionato finalininkas Saulius Davidavičius.

Šis susitikimas vyks Gyvosios pirties dvasioje. Gero garo aplinkoje, jungiančioje iš skirtingų pasaulio kampelių susirinkusius tradicinės pirties ir senovinio vanojimo meistrus ir mėgėjus.

Susitikime nebus teorinės dalies, nebus iš anksto parengtos programos, tik gerai iškūrenta Pirčių sodo pirtis, šaltas tvenkinys, patogūs plautai, švarus garas, gerai paruoštos vantos. Visi kartu sutiksime gerą garą ir palinkėsime vieni kitiems sveikatos. Tada paimsime į rankas vantas, o seminaro vedantysis Vasilijus Liachovas ne tik parodys, ką moka, bet ir turės atsakyti į bet kuriuos, net ir sudėtingiausius klausimus. Be pasiruošimo, gyvai, čia pat pirtyje, praktiškai parodydamas. Kad jis geriau susidorotų su užduotimi, o diskusija megztųsi įdomiau, jį papildys seminaro asistentai iš Lietuvos – Rimas ir Egidijus.

Seminaro metu surinktos lėšos bus skirtos Tarptautiniam Pirties Kongresui Lietuvoje organizuoti.

Seminaro dalyviu gali būti kiekvienas norintis, tačiau jis turėtų mokėti gerai vanoti, išmanyti šį meną. Nuo dalyvių lygio priklausys ir seminaro lygis. Visų dalyvavimo sąlygos yra lygios. Maksimalus dalyvių skaičius yra 6. Seminaro mokestis yra 200 Lt. Užsiregistravus iki lapkričio 7 d. mokestis 180 Lt.

Pirties meistriškumo kursų lankytojams po seminaro užskaitoma tema „Kūno dalių vanojimas“ (II vanojimo lygis).

Tema

 • Klasikinis vanojimas

  Praktinė tema, kurioje toliau tobuliname Relaksacinio vanojimo temoje išmoktas technikas ir jas pritaikome įvairiose kūno vietose. Šį kartą dirbame su sodresniu garu, kaip ir yra įprasta daugelyje pirčių. Seminaro metu vanojame šias  kūno dalis:

  • pėdas (gulint ir jas pakėlus),
  • šlaunis (gulint, pakėlus, pavertus)
  • rankas (prilaikant, pakėlus)
  • pilvą (braukant, glostant, siūbuojant)
  • krūtinę (braukant, glostant),
  • sprandą
  • kryžmens sritį (nugaros apačią)
  • mentis

  Studentai taip pat toliau tęsia pažintį su bendrais vanojimo pagrindais:

  • šiluminio režimo strategija
  • vanotojo darbo ergonomika


  Jei norite greičiau patekti į šios temos mokymus...

  [laukimo_sarasas tema_id="31"]

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Dėstytojas

Vasilijus Liachovas 

Rimas Kavaliauskas

Saulius Davidavičius

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Trumpas pirties masažo kursas

2017-11-27
Liko 7 vietos
Renginio vieta: Lieknėjimo centras, Viršuliškių g. 40, Vilnius

Pirties konstrukcija

2017-11-29
Liko 12 vietų
Renginio vieta: Pilaitės pr. 20, Vilnius

Klasikinis vanojimas

2017-12-07
Liko 5 vietos
Renginio vieta: Žalioji 26a, Zujūnų km., Vilniaus Raj

Pirties krosnis

2017-12-13
Liko 14 vietų
Renginio vieta: Pilaitės pr. 20, Vilnius