Uždaryti

Mokomoji pirtis - pirtininkystės įvadas

Data: 2018-10-07, 16:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Vakaro idėja - suderinti pirties malonumą su mokymosi nauda. Tai yra pasilepinti geru pirties garu, patirti visišką atsitraukimą nuo rūpesčių, o pailsėjus - pasimokyti paimti vantas į rankas ir pavanoti pirties draugą, taip pat išbandyti pirties masažą medumi.

Pirčių sodo garinėje. Pirtis.lt
Pirčių sodo pirties garinėje. Tai būtent ta vieta, kur jūs dirbsite!

Tikslas - gauti Darbo su kūnu įvado (faktiškai pirtininkystės įvado temą) ir įgyti teisę stoti į Pirties meistriškumo klubą.

Vakaras vyks atnaujintoje tradicinėje lietuviškoje pirtyje, kurioje jau sėkmingai vyko Sveikos pirties ABC.

Papildomas privalumas - kiekvienas vakaro dalyvis bus išvanotas, ištrintas medumi ir nupraustas, o taip pat pasimokys pats atlikti šias svarbias tradicines pirties procedūras.

Tema

 • Pirtininko darbo įvadas

  Praktinė tema, kurioje susipažįstame su pirtinininko darbu. Pirmieji žingsniai į naują profesiją vyksta saugioje aplinkoje, geroje pirtyje, padedant patyrusiam dėstytojui.
  Dažniausiai šios temos dėstymas organizuojamas kaip pirties vakaras (praktinis užsiėmimas pirtyje) kurio metu dėstytojas supažindina su pagrindiniais praktinio pirtininko darbo garinėje momentais, juos parodo, o studentai tai išbando praktiškai. Tokiu būdu jie turi galimybę išbandyti save kaip būsimi pirtininkai ir geriau suprasti kokiame lygyje jie norėtų išmokti pirtininko amato.

  Darbo su kūnu įvadas. Pirtis.lt.
  Studentas pirmą kartą prausia kūną garinėje.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Pirties šeiminkas Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“