Uždaryti
 

Sveikos pirties ABC

Data: 2018-09-29, 15:00
Organizatorius: Lietuviškos pirties akademija

„LPA 15 metų renginys“

Dažnai po „Sveikos pirties ABC“ žmonės pasako: „Iki šiol nežinojau, kas yra pirtis“ arba „Į pirtį vaikštau jau 15 metų, o pasirodo, niekada iš tiesų joje ir nebuvau“. Matyt todėl , kad Sveikos pirties ABC - tai ne tik galimybė susipažinti su svarbiausiais sveikos pirties dėsniais bei principais, bet ir puiki pramoga, proga įdomiai, turiningai ir maloniai praleisti vieną savaitgalio dieną.

Pradedame naują mokymų apie pirtį sezoną. 2018 metai Lietuviškos pirties akademijai jubiliejiniai - mums sukanka 15 metų. Nusprendėme rinkti naują jubiliejinę intensyvių pirties studijų grupę. Į ją priimsime baigusius Sveikos pirties ABC  (turinčius užskaitytas susijusias temas).

Grupė bus riboto dydžio ir susitikinės 2 kartus per mėnesį siekdama vis gilesnių pirties žinių bei praktikos. Gerai pirties mokslų pradžiai mes ir organizuojame eilę įvadinių seminarų atnaujintoje Pirčių sodo pirtyje - kad paskelbus mokslų pradžią galėtumėte iškart registruotis.

Būtent šis seminaras įvyks ką tik atnaujinote Pirčių sodo pirtyje, kuri įrengta atsižvelgiant į turtingą pirčių statybos patirtį. Kartu su pirties meistru Rimu, Lietuviškos pirties akademijos vadovu išmaudysime autorinės konstrukcijos pirtyje. Periodinio kūrenimo krosnis duos ypatingai gerą garą, o ir pati garinė įrengta pačio mokytojo rankomis. Tai dar vienas seminaro privalumas - mokytis iš žmogaus, galinčio apie pirtį ne tik kalbėti, bet ir ją pastatyti nuo „nulio“.

Pirčių sodas. Geras garas. Sveikos pirties ABC. Pirtis.lt.
Seminaro momentas. Vanoja studentė Elena.

Atsakysime į dažniausiai kylančius „sąmoningam pirties vartotojui“ klausimus:

  • Ką pirtyje daryti galima ir ko negalima?
  • Kas pirtyje neša malonumą ir sveikatą?
  • Kokia pirtis tiktų ir patiktų tiems, kurie sako, kad nemėgsta pirties?
  • Kaip paruošti naudojimui vantas?
  • Kokios yra pirties procedūros?
  • Kam pirtyje reikalingas pirtininkas?
  • Kaip pasivanoti pačiam?

Po šio seminaro jums bus pateikta žinių patikrinimo anketa, kurios geras užpildymas padės pagrindą jūsų tolimesnėms pirties studijoms.

Dėstytojas


Pirtininkas Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Aromatinė pirtis

2018-10-21
Visos vietos užimtos
Renginio vieta: Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.

Sveikos pirties ABC PLIUS

2018-11-04
Liko 3 vietos
Renginio vieta: Neries g. 25, Bučionių kaimas, Kaišiadorių rajonas, Kaunas