Uždaryti

Gero garo etiudai. V. Liachovo meistrystės paslaptys

Data: 2013-11-22
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Žemėlapis: Kaunas

Tai antrasis susitikimas su pripažintu pirties meistru Vasilijumi Liachovu 2013 lapkritį. Jis skirtas dialogui su nematomu, bet galingu pirties procedūros dalyviu – pirties garu. Garą minime dažnai – bene kiekvieną kartą, kalbėdami apie gerą, pavykusią pirtį. O jei garo nebuvo, jei nejutome jo ateinant ir mus apgaubiant, sakome, kad pirtis buvo, bet... kas iš to.

Vanojant garas ypač svarbus. Vanojimo čempionatuose yra net toks kriterijus – „darbas su garu“. Darbas – tai ir jo pylimas, ir jo vakymas, nuleidimas, pakėlimas, kvietimas, akcentavimas ir dar daug daug ko kito... Iki šiol mes neturėjome specialaus garui skirto mokymo seminaro, todėl dabar nutarėme užpildyti spragą ir pabandyti sutelkti dėmesį į pirtininko veiksmus su pirties garu. Pavadinome jį „gero garo etiudais“, kad linksmiau būtų... Vis tik tai yra menas, susitarti su garu.

Taigi, vėlyvą lapkričio 22 vakarą, kviečiame visus norinčius apsilankyti Pirčių pasaulio pirtyje, Kaune, Draugystės g. 17, kur gero garo etiudus atliks pripažintas pirties meistras ir mokytojas Vasilijus Liachovas. Tai ne šiaip susitikimas, tačiau gyvas ir gilus mokymas, diskusija apie darbą su pirties garu, apie garą pirtyje ir galbūt apie garą mūsų galvose...

Šio „master klaso“ kaina „visiems norintiems“ yra 130 Lt, o Pirties meistriškumo klubo nariams 110 Lt. Tačiau tie, kas užsiregistruos ir mokestį į VšĮ „Lietuviškos pirties akadmija“ banko sąskaitą perves iki lapkričio 7 d. seminaro kaina - 20 Lt mažesnė.

Šio seminaro dalyvių skaičius yra ne daugiau kaip 12 žmonių, pavėlavę registruotis priimami NEBUS.

Lietuviškos pirties akademija steigia šiam seminarui stipendiją, tai yra nemokamai bus priimtas asmuo, parašęs gražų pasakojimą „Mano pirties garas“ ir atsiuntęs jį į info@pirtis.lt. Pasakojimas turi būti originalus, ne trumpesnis kaip 3 puslapiai.

Tema

Kas dėsto

Pirties meistras Vasilijus Liachovas (Maskva)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Sveikos pirties ABC Šiauliuose

2020-02-23
Liko 2 vietos
Labai gera privati pirtis prie Šiaulių. (Adresas paviešinamas užsiregistavusiems)
Įvadinis pirties seminaras norintiems savo pirties, trokštantiems išmokti pirtintis, suprasti kas yra geras garas, pramokti vanoti.

Pirties konstrukcija. Norintiems savo pirties.

2020-02-23
Liko 2 vietos
Lino pirtis Šiauliuose

Pirtininko darbo įvadas

2020-02-29
Visos vietos užimtos.
Maišiagalos sen. Melkio km., Vilniaus Raj.

Šeimos pirties SPA

2020-03-01
Liko 2 vietos
Aluonos k., Trakų raj., Vilnius
Kaip tradicinę pirtį paversti šeimos SPA? Natūralus odos šveitimas pirtyje.

Intensyvus vanojimas

2020-03-01
Liko 6 vietos
Pirčių sodas, Vilniaus raj.
Lietuviškos pirties akademija kviečia studentus išmokti vanoti saugiai bet karštai. Jūs taip pat atrasite, kad intensyvu - tai nebūtinai labai karšta!

Lengvas vanojimas Kaune

2020-03-11
Liko 2 vietos
Draugų g. 2 Šiulių kaimas, Zapyškio sen. Kauno raj., Kaunas
Vanojimo seminaras, kuriame mokysimės svarbiausių vanojimo technikų.

Klasikinis vanojimas Kaune

2020-03-14
Liko 3 vietos
Draugų g. 2 Šiulių kaimas, Zapyškio sen. Kauno raj., Kaunas

Šeimos pirtininkų Vakarų grupė

2020-05-17
Liko 2 vietos
Klaipėda, Šiauliai