Uždaryti

Kūno modeliavimo metodikos mokymai

Data: 2013-09-13 – 2013-09-15
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Visi sutiksime, kad pirtis – puiki sveikatos ir grožio procedūra. Tačiau iki šiol tikrai nesame iki galo atskleidę ir išnaudoję viso jos potencialo.

Svetlanos Serebrovos pristatoma metodika – tai pirties ir masažo derinys, sulaukęs neįtikėtino populiarumo dėl išties fantastiško poveikio.

Programa visų pirma skirta moterims, kadangi orientuota į darbą su probleminėmis zonomis: celiulitu, odos suglebimu ir pan., tačiau tinkama ir vyrams, norintiems palaikyti gerą formą.

Visos procedūros trukmė – apie 2 valandas.

Programą sudaro 5 etapai:

1) Specialus vanojimas, stimuliuojantis ir spartinantis limfos tekėjimą. Dirbama nekarštoje garinėje su nedaug garo, kūnas išjudinamas ir tolygiai, labai švelniai, maloniai sušildomas. 

2) Kūno šveitimas.

3) Detoksikuojantis įvyniojimas į jūros dumblių mišinį.

4) Kūną modeliuojantis masažas.

5) Veido masažas.

Programos privalumas yra tai, kad teigiamas procedūros efektas ne tik labai stiprus, bet ir matomas iš karto: išsilygina raukšlės, sumažėja paburkimai, patinimai, oda pasidaro regimai stangresnė, lygesnė, jaunatviškesnė, sumažėja kūno apimtys. Vanojimas, kuriame itin daug dėmesio skiriama dubens zonai, yra ne tik labai malonus (ypač moterims), pasižymintis geru kosmetiniu poveikiu, bet ir išjudina užsistovėjusią energiją, padidina gyvybingumą, seksualumą – šia prasme teigiamą jo poveikį galima palyginti su pilvo šokio poveikiu. 

Norint pasiekti gerą ir ilgalaikį efektą, iš pradžių procedūra vieną mėnesį atliekama du kartus per savaitę, po to pakanka 1-3 kartų per mėnesį.

Seminaro programa:

Rugsėjo 13 d. (penktadienis), 18 val.
Pristatymo vakaras

Rugsėjo 14 d. (šeštadienis), 11-18 val.
Metodo apžvalga
Kūno masažas
Vanojimo technikos mokymas

Rugsėjo 15 d. (sekmadienis), 10-17 val.
Kūno šveitimas ir įvyniojimas
Veido masažas
Darbas su visa programa

Kas dėsto

Pirtininkė Svetlana Serebrova (Maskva)

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“