Uždaryti

Raumenų ir sąnarių šildymo technika

Data: 2018-04-04, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Kviečiame į edukacinį pirties meistriškumo vakarą augantiems profesionalams. Jis skirtas svarbiam vanojimo procedūros aspektui - raumenų ir sąnarių šildymui vantomis.

Įtemptas gyvenimo ritmas, atsakomybė slegianti mūsų pečius dėl dalykų, kuriems mes turime labai nedidelę įtaką ar noras padėti aplinkiniams sukausto mūsų kūną. Kartais daugelį aplinkos problemų pavyksta nustumti į šalį, tačiau įtampas sukelia ilgalaikis sėdėjimas prie kompiuterio ar kitos statinės organizmo pozos. Ir tai realiai matoma našta, kai mūsų pečiai sukelti į viršų, o pečių juostos ir nugaros raumenys kieti kaip akmenys.

Pirtis su savo gausybe procedūrų padeda sumažinti raumenų įtampą, sušildyti sąnarius ir suteikti energijos mūsų gyvenimui. Ir dažnai tai padeda pasiekti švelnūs, lengvi prisilietimai su šilta vanta. Reguliarus darbas su raumenimis ir sąnariais daro stebuklus. Mylėkime savo kūną ir jis atsilygins tuo pačiu.


Procedūros momentas Arido pirtyje

Kas dėsto


Aridas Pabedinskas.
Profesionalus pirtininkas, studijų kuratorius.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“