Uždaryti

Švelnios technikos pirtyje. Lengvas vanojimas ir masažas medumi.

Data: 2018-02-15, 17:30
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Išskirtinis ir šiek tiek eksperimentinis seminaras, skirtas tiems, kas vertina ypatingai gerą pirtį ir jieško meistriškumo niuansų. Taip pat jau turi pirtinimosi patirtį ir nori išmokti daugiau.

Tradicinės pirties procedūros pagrindas - taisyklingas išsamus kūno šildymas ir atpalaiduojantis masažas. Šių dalykų ir mokysimės - išsikaitinsime puikiai iškūrentoje dūminėje pirtyje, sėdėsime lauke prie laužo, ir mokysimės pirtininko meno niuansų labai mažoje grupėje. Kadangi bus dirbama tik su 3 mokiniais, tai svarbius dalykus išeisime patraukliai ir kūrybiškai, derindami mokslą su pirties malonumu.

Seminaro reikšminė sudėtis

 • pasiruošimas darbui su kūnu
 • kūno lietimas - pirties kalba
 • šildymas garu
 • atpalaiduotos rankos
 • efektyvi vanojimo technika
 • švelnių rankų technika
 • tylos pauzės pirtyje

 Šis seminaras įeina į privalomąją Pirtinko profesionalo parengimo programą. Tai geras pasirinkimas neseniai įgijusiems Sveikos pirties dėsnių bei Darbo su kūnu įvado temų įskaitas. Po šio seminaro Jums taps prieinama ir papildoma mokomoji medžiaga.

Vanojimo momentai iš seminarų

Temos

 • Darbas su nugara
  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.
 • Lengvas vanojimas

  Relaksacinio vanojimo mokymas
  lengvo vanojimo mokymas

  Šio užsiėmimo tikslas – išmokyti studentą taisyklingų vanojimo pagrindų: saugiai ir tolygiai įšildyti kliento kūną ir palaipsniui jį atvėsinti, kad jis galėtų saugiai bei ramiai savarankiškai, be pirtininko priežiūros palikti  garinę. Toks vanojimas gali būti atliekamas ir kaip pilnavertė pirties procedūra tais atvejais kai klientas pavargęs ir nori pailsėti, atsipalaiduoti. Seminaro metu mokome lengvai išvanoti nugarinę kūno pusę atliekant pagrindinius (bazinius) judesius. Šis seminaras skirtas nedidelei grupei žmonių. Grupės dydis priklauso nuo dėstytojo ir pirties, tačiau negali viršyti 6 žmonių.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Rimas Kavaliauskas.

Pirties mokytojas ir tyrėjas. 15 metų patirtis. Seminarą veda savo suprojektuotoje ir pastatytoje pirtyje.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“