Uždaryti

Vanojimo ir masažo pagrindai

Data: 2018-04-28, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Susipažinus su pirties abėcėle ir pradėjus vaikščioti į pirtį drauge su kitais, labai greitai ateina momentas, kai kažkas paprašo pavanoti nugarą ar patepti ją medumi. Ką daryti? Sakyti:  „Oi, mes šito dar nesimokėme!“? Vadinasi, metas pasimokyti!

Šis seminaras - tai trumpa ir maloni pažintis su pačiais masažo ir vanojimo pagrindais. Kaip liesti kito žmogaus kūną, kad prisilietimas būtų malonus ir atpalaiduojantis? Kaip laikyti vantą? Kaip pasiguldyti tą, kurį vanoji? Nuo ko pradėti ir kaip teisingai šildyti? 

 

 

Pagrindinis šio seminaro tikslas - ne išmokti sudėtingų technikų ar judesių, bet suvokti pačią jų logiką ir svarbiausius dėsnius bei pajusti malonumą ir džiaugsmą - „Aš galiu! Tai visai nesudėtinga!“ Ir, žinoma, beveik svarbiausias vakaro tikslas - pasidžiaugti pirties šiluma, pabendrauti, palepinti savo kūną. 

Tema

 • Pirtininko darbo įvadas

  Praktinė tema, kurioje susipažįstame su pirtinininko darbu. Pirmieji žingsniai į naują profesiją vyksta saugioje aplinkoje, geroje pirtyje, padedant patyrusiam dėstytojui.
  Dažniausiai šios temos dėstymas organizuojamas kaip pirties vakaras (praktinis užsiėmimas pirtyje) kurio metu dėstytojas supažindina su pagrindiniais praktinio pirtininko darbo garinėje momentais, juos parodo, o studentai tai išbando praktiškai. Tokiu būdu jie turi galimybę išbandyti save kaip būsimi pirtininkai ir geriau suprasti kokiame lygyje jie norėtų išmokti pirtininko amato.

  Darbo su kūnu įvadas. Pirtis.lt.
  Studentas pirmą kartą prausia kūną garinėje.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Birutė Masiliauskienė ir Darius Narvilas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“