Uždaryti

Pirtis ant vandens. Seminaras ir pirties vakaras.

Data: 2018-01-05, 17:30
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Metus pradedame naujomis žiniomis ir naujais įspūdžiais! Kviečiame į seminarą ir edukacinį pirties vakarą unikalioje plaukiojančioje pirtyje, besisupančioje ant Kauno marių vandens.


Pirtis Kiras, kurią vertinsime.

Vaizdas iš pirties

Pagrindinis šio vakaro tikslas ir idėja - išbandyti, pamatyti, patirti ir galbūt atrasti kai ką naujo pirtyje, kuri yra kiek kitokia nei įprastos. Juo labiau, kad į šią pirtį taip paprastai patekti „žmogui iš gatvės“ gali ir nepavykti, o techninių sprendimų, padiktuotų tiek pačios pirties specifikos, tiek šeimininkų fantazijos, yra išties įdomių (pvz., iš Himalajų druskos blokelių sumūryta siena). Dar viena įdomi šios pirties ypatybė - pakankamai aiškiai jaučiamas siūbavimas, ypač esant stipresniam vėjui. Kaip visa tai veikia pirtinimosi procesą ir kokius potyrius, įspūdžius tai sukelia? Tai ir pamatysime bei įvertinsime!

Prieš einant į pirtį išklausysite pranešimą Pirties mikroklimato tema. Tai gera proga gauti „trūkstamą temą“.

Pirtyje mes ne tik pasikaitinsime ir pasivanojime, bet kartu tyrinėsime jos garą ir atliksime mikroklimato matavimus bei tyrinėsime nuolatinio veikimo pirties krosnelės darbą. Tai gera proga daugiau sužinoti apie šiuolaikines „realiomis sąlygomis veikiančias“ Lietuvos pirtis ir kartu įvertinti vieną iš jų.

Tema

 • Pirties mikroklimatas

  Teorinė tema, kurioje aptariama:

  • Kūno šildymas pirtyje.
  • Vandens garavimas ir kondensacija.
  • Pirties garas.
  • Ventiliacija.
  • Pirties mikroklimato kūrimas ir koregavimas.
  • Neklimatinės pirtys. 


  Jei norite greičiau patekti į šios temos mokymus...

  Jums trūksta šios įskaitos:

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“