Uždaryti

Trumpas pirties masažo kursas

Data: 2017-11-27, 18:30
Organizatorius: Lietuviškos pirties akademija


Dalyvauja 1 asmuo. Liko 7 vietos. Registracija į renginį skyrelyje Mano veikla

Esminė ir labiausiai mus paveikianti bendravimo forma pirtyje yra, žinoma, lietimas. Koks jis bebūtų - odos tepimas medumi ir įvairiais pirties mišiniais, trynimas, skaudančių raumenų maigymas, malonus glostymas vanojant vantomis. Kūno lietimas, siekiant kuo didesnio atsipalaidavimo ir sveikatingo efekto yra būdingas visoms pasaulio pirties tradicijos. Juo labiau - lietuviškai pirčiai, kurioje taip gausiai naudojami augalai - vantos ir vantelės, medus su žolynų ekstraktais, o pastaraisiais metais  - ir su eteriniais aliejais.

Kūno lietimą pirtyje skirstome į prausimą – šveitimą, vanojimą bei tiesioginį masažą. Kiekvienas šių veiksmų taip pat dar gali šildyti arba vėsinti tiek odą, tiek gilesnius kūno audinius. Kiekvienas gali žadinti arba raminti. Turime labai plačias liečiamojo poveikio žmogaus kūnui galimybes.

Kartais prieš pirtį sunku pasakyti kokios lietimo procedūros joje bus atliekamos. Tai gali paaiškėti ir pačios procedūros metu – tarkim pasidarė per karšta ir žmogus paprašė jo nebevanoti, o tik patrinti nugarą... Kuo didesnės improvizavimo galimybės – tuo pirtis yra gurmaniškesnė, taigi ir profesionalesnė.

Kiekvienas sutiks, kad visos kūno lietimo procedūros yra labai atsakingos ir reikalauja pasiruošimo. Lietuviškos pirties akademija yra sukaupusi didelę šių procedūrų dėstymo patirtį ir efektyviai gali ją perduoti jums.

Šiame seminare mokysime pačių masažo pradmenų - trumpos, tačiau efektyvios nugarinės kūno dalies atpalaidavimo, glostymo, tepimo masažiniu aliejumi programos ir pagrindinių efektyvių judesių.

Apie šias technikas galite pasiskaityti Pirtis.lt straipsniuose:

Relaksacinis masažas, Vanojimas

Masažo seminarų akimirkos


Šis užsiėmimas -  Pirtinko mėgėjo studijų krypties užsiėmimas.

Tema

Dėstytojas

Rimas Kavaliauskas, LPA vadovas

Kas gali dalyvauti

Dalyvauti gali visi, kas Darbo su kūnu pirtyje įvado  temos įskaitą arba kas nori kartoti jau turimą Darbo su kūnu paviršiumi temą.

Kaina

Lengvatinė kaina 35€Pirties meistriškumo klubo nariai dalį kainos atgauna taškų forma  - už dalyvavimą jie gauna po 24 taškus (6€ nuolaida). Registruojantis mokamas 15€ avansas, kurį galima sumokėti ir taškais. Jei jūs jau turite šią temą, galite ją pasikartoti. Kartojantys šią temą gauna papildomą 14€ nuolaidą. Taigi, jei Pirties meistriškumo klubo narys kartotų kursą - jam kaina 35-6-14=15€.

Registracija

 Registracija per jūsų Veiklos zoną - reikia prisijungti.

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Trumpas pirties masažo kursas

2017-11-27
Liko 7 vietos
Renginio vieta: Lieknėjimo centras, Viršuliškių g. 40, Vilnius

Pirties konstrukcija

2017-11-29
Liko 11 vietų
Renginio vieta: Pilaitės pr. 20, Vilnius

Klasikinis vanojimas

2017-12-07
Liko 5 vietos
Renginio vieta: Žalioji 26a, Zujūnų km., Vilniaus Raj

Pirties krosnis

2017-12-13
Liko 14 vietų
Renginio vieta: Pilaitės pr. 20, Vilnius