Uždaryti

Darbo su kūnu pagrindai dūminėje pirtyje

Data: 2017-09-17, 15:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Dūminės pirtis – visų pirčių pramotė. Šiandien ji dažnai atgimsta naujam gyvenimui. Jos garas – ypatingas, kvapnus, pilnas gyvos medžio ir ugnies energijos, perduotos mums per akmenį. Dūminėje pirtyje skamba ypatinga Gamtos jėgų simfonija. Kiekvienas užėjimas į dūminę pirtį – dovana tikram pirties mėgėjui.

Šį kartą pasimokysime dūminės pirties lankymo pagrindų ir kartu  - darbo su kūnu pirtyje pagrindų. Darbas su kūnu pirtyje - tai vanojimas ir visos kūno masažo formos - tepimas medumi, šveitimas, įvairūs trynimai, masažas.

Programa

Seminaro pirtys

Mažoji dūminė pirtis. Tai inovatyvi autorinio dizaino dūminė pirtis, pastatyta kaip atsakymas į klausimą „kokia pirtis yra geriausia šeimai“? Šioje pirtyje mokysimės darbo su kūnu pagrindų, o taip pat padarysime porą bandomųjų užėjimų.

Senoji dūminė. Restauruota senoji sodybos dūminė pirtis. Pakeltos sienos, naujos lubos, naujos grindys, naujas stogas. Šioje pirtyje atliksime pagrindinį pirties ritualą.

Pastaba - esant nedideliam dalyvių skaičiui kuriama senoji pirtis, o susirinkus daugiau nei 6 dalyviams - abi pirtys.

Įspūdžiai iš panašaus seminaro

 Daugiau nuotraukų galerijoje Dūminėje pirtyje

Tema

 • Pirtininko darbo įvadas

  Praktinė tema, kurioje susipažįstame su pirtinininko darbu. Pirmieji žingsniai į naują profesiją vyksta saugioje aplinkoje, geroje pirtyje, padedant patyrusiam dėstytojui.
  Dažniausiai šios temos dėstymas organizuojamas kaip pirties vakaras (praktinis užsiėmimas pirtyje) kurio metu dėstytojas supažindina su pagrindiniais praktinio pirtininko darbo garinėje momentais, juos parodo, o studentai tai išbando praktiškai. Tokiu būdu jie turi galimybę išbandyti save kaip būsimi pirtininkai ir geriau suprasti kokiame lygyje jie norėtų išmokti pirtininko amato.

  Darbo su kūnu įvadas. Pirtis.lt.
  Studentas pirmą kartą prausia kūną garinėje.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

rimas
LPA vadovas Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“