Uždaryti

Mokomoji pirtis - pirtininkystės įvadas

Data: 2017-01-14, 14:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Pirties idėja - sudernti pirties malonumą su mokymosi nauda. Tai yra pasilepinti labai geru pirties garu, patirti visišką atsitraukimą nuo rūpesčių, o pailsėjus - pasimokyti paimti vantas į rankas ir pavanoti pirties draugą, taip pat išbandyti pirties masažą medumi.

Tikslas - gauti Darbo su kūnu įvado (faktiškai pirtininkystės įvado temą) ir įgyti teisę stoti į Pirties meistriškumo klubą.

Vakaras vyks specialioje pirtyje - Gurmaniškoje dūminėje.

Trumpai apie Mažąją dūminę

Pirčių sodo dūminė

Pirtis pastatyta kaip atsakymas į klausimą: „Kokia galėtų būti pati taupiausia, pati racioliausia ir pati geriausia gurmaniška maža šeimos pirtis?“

Kelių metų eksploatacija parodė, kad pirtis lūkesčius patenkino ir yra labai gero karšto klimato ir idealiai tinka 4 žmonėms maudytis. (renginio metu maudomės 6-se):

 • garinės dysis 264x264 cm
 • lubų aukštis 230 cm
 • plauto plotis 120 cm

Prie pirties yra mažas arbatos namelis, kuriame malonu pasikalbėti prie šiltos krosnelės.

Tema

 • Pirtininko darbo įvadas

  Praktinė tema, kurioje susipažįstame su pirtinininko darbu. Pirmieji žingsniai į naują profesiją vyksta saugioje aplinkoje, geroje pirtyje, padedant patyrusiam dėstytojui.
  Dažniausiai šios temos dėstymas organizuojamas kaip pirties vakaras (praktinis užsiėmimas pirtyje) kurio metu dėstytojas supažindina su pagrindiniais praktinio pirtininko darbo garinėje momentais, juos parodo, o studentai tai išbando praktiškai. Tokiu būdu jie turi galimybę išbandyti save kaip būsimi pirtininkai ir geriau suprasti kokiame lygyje jie norėtų išmokti pirtininko amato.

  Darbo su kūnu įvadas. Pirtis.lt.
  Studentas pirmą kartą prausia kūną garinėje.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Pirties šeiminkas Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“