Uždaryti

Estiškas medaus masažas

Data: 2016-04-30, 09:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Medaus masažas istoriškai yra žinomas kaip Tibeto medicinos metodas, kuris dažniausiai buvo naudojamas siekiant pašalinti užterštą energiją bei atblokuoti energijos kanalus.

Estiškas medaus masažas veikia visą kūną. Iš pradžių, masažas itin smarkiai atpalaiduoja, bet po to, visai kaip po ilgos pirties procedūros, pakelia nuotaiką ir leidžia jaustis pailsėjusiems. Kūnas tampa tarsi naujas, švarus ir atviras. Tai puikiai padeda nuo nuovargio, depresijos ir įtampos. Žmogui tai padedarasti ryšį su savo siela.

Ši procedūra yra labai efektyvi, siekiant apsisaugoti nuo chroniškų uždegimų (ypač sąnarių). Taip pat tai yra vienas iš efektyviausių kovos su celiulitu būdų, jis stangrina ir švelnina odą. Masažas puikiai padės sustiprinti imuninę sistemą, kūnui bus lengviau pašalinti toksinus, jis pasižymi daugeliu įvairių gydančių savybių.

Šis medaus masažas yra sukurtas masažo mokytojo Alaro Krautmano, kuris to jau 15 metų moko Estijoje, Rusijoje, Prancūzijoje ir Tailande.

P.S. Nesupainiokite šio masažo su rusišku medaus masažu, kur prilipęs medus yra tiesiog nuplėšiamas nuo kūno!

Kas gali mokytis?

Mokymuose gali dalyvauti visi norintys, medui nealergiški žmonės. Masažo patirtis nėra privaloma. 
Dalyviams yra rekomenduojama prieš mokymus nevalgyti sunkaus maisto, bei negerti alkoholinių gėrimų bent 24 valandos prieš jų pradžią.
Taip pat stenkitės vengti dušo priemonių, kremų, kvepalų ar makiažo – jie sumažina gydančias medaus savybes.

Kas dėsto

Alar Krautman

 Alar Krautman

Apie save:

Gimiau kaime, centrinėje Estijoje, gūdžiuose miškuose, kur pagrindinis mūsų maistas buvo tai, ką užsiauginome patys, o sunkūs ūkio darbai buvo kasdienė gyvenimo dalis.

Mano mama domėjosi žolelėmis ir itin rimtai tikėjo prietarais bei tradicijomis.
Iki universiteto buvau profesionalios sporto komandos (Estijos slidinėjimo krosas) narys. Universitete studijavau fizioterapiją. Po to visas mano gyvenimas buvo susietas su masažu ir terapija.
Terapijos ir tradicinės medicinos įvairiose šalyse mokiausi daugiau nei 5000 valandų. Profesinį diplomą apsigyniau Suomijoje. Estijoje pasiekiau šeštą Tailando ir Kinijos gamtos terapeuto lygį (profesinis diplomas).

Tailande įgijau masažo mokytojo specialybę. Mokiausi daugiau nei 40 įvairių masažo ir terapijos tipų.
Dirbau sveikatos terapijos centruose, medicininėse institucijose bei Estijos slidinėjimo kroso komandos masažuotoju. Apie 20 metų mokiau Estijoje bei vedu daug kursų užsienio šalyse (Suomijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Tailande).

Buvau Kinijos, Tailando, Estijos Gamtos Terapijos Bendruomenės vadovu, Estijos Natūropatijos ir Papildomos Medicinos Tarybos vadovu, bei esu dabartinis Estijos Profesinės Tarybos narys.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Sveikos pirties dėsniai

2021-03-01
Liko 6 vietos
Vebinaras
Apie pirtį, kaip ir apie krepšinį, Lietuvoje išmano visi... O gal visgi ne? Kokia pirtis yra iš tiesų sveika ir gera?

Pirties kultūros kursas I: Pirties istorija

2021-03-04
Liko 12 vietų
Vebinaras
Pirties atsiradimas ir raida Europoje nuo Antikos iki XX a. Senosios Amerikos ir Azijos pirtys.

Šeimos pirtininko studijos: Augalų naudojimo pirtyje pagrindai

2021-03-08
Liko 27 vietos
Lietuviškoje pirtyje naudojama daug įvairių augalų. Kviečiame apie tai sužinoti daugiau!

Pirties kultūros kursas II. Lietuviška pirtis

2021-03-11
Liko 23 vietos
Vebinaras
Ir vėl prausiamės virtualiai. Kokia yra tikra lietuviška pirtis?

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2021-03-15
Liko 29 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?

Pirties kultūros kursas III: Šiuolaikinė pirties kultūra

2021-03-18
Liko 20 vietų
Veninaras
Šiuolaikinė pirties kultūra įvairiose šalyse: hamamas (2 tipai), Šiaurės Europa( Suomijos, Rusija, Estija), Azija (Japonija, Korėja), Amerika (temeskalis, inipi, swtitz), Europa (aufguss).

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2021-03-29
Liko 30 vietų
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.