Uždaryti

Estiškas medaus masažas

Data: 2016-04-30, 09:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Medaus masažas istoriškai yra žinomas kaip Tibeto medicinos metodas, kuris dažniausiai buvo naudojamas siekiant pašalinti užterštą energiją bei atblokuoti energijos kanalus.

Estiškas medaus masažas veikia visą kūną. Iš pradžių, masažas itin smarkiai atpalaiduoja, bet po to, visai kaip po ilgos pirties procedūros, pakelia nuotaiką ir leidžia jaustis pailsėjusiems. Kūnas tampa tarsi naujas, švarus ir atviras. Tai puikiai padeda nuo nuovargio, depresijos ir įtampos. Žmogui tai padedarasti ryšį su savo siela.

Ši procedūra yra labai efektyvi, siekiant apsisaugoti nuo chroniškų uždegimų (ypač sąnarių). Taip pat tai yra vienas iš efektyviausių kovos su celiulitu būdų, jis stangrina ir švelnina odą. Masažas puikiai padės sustiprinti imuninę sistemą, kūnui bus lengviau pašalinti toksinus, jis pasižymi daugeliu įvairių gydančių savybių.

Šis medaus masažas yra sukurtas masažo mokytojo Alaro Krautmano, kuris to jau 15 metų moko Estijoje, Rusijoje, Prancūzijoje ir Tailande.

P.S. Nesupainiokite šio masažo su rusišku medaus masažu, kur prilipęs medus yra tiesiog nuplėšiamas nuo kūno!

Kas gali mokytis?

Mokymuose gali dalyvauti visi norintys, medui nealergiški žmonės. Masažo patirtis nėra privaloma. 
Dalyviams yra rekomenduojama prieš mokymus nevalgyti sunkaus maisto, bei negerti alkoholinių gėrimų bent 24 valandos prieš jų pradžią.
Taip pat stenkitės vengti dušo priemonių, kremų, kvepalų ar makiažo – jie sumažina gydančias medaus savybes.

Kas dėsto

Alar Krautman

 Alar Krautman

Apie save:

Gimiau kaime, centrinėje Estijoje, gūdžiuose miškuose, kur pagrindinis mūsų maistas buvo tai, ką užsiauginome patys, o sunkūs ūkio darbai buvo kasdienė gyvenimo dalis.

Mano mama domėjosi žolelėmis ir itin rimtai tikėjo prietarais bei tradicijomis.
Iki universiteto buvau profesionalios sporto komandos (Estijos slidinėjimo krosas) narys. Universitete studijavau fizioterapiją. Po to visas mano gyvenimas buvo susietas su masažu ir terapija.
Terapijos ir tradicinės medicinos įvairiose šalyse mokiausi daugiau nei 5000 valandų. Profesinį diplomą apsigyniau Suomijoje. Estijoje pasiekiau šeštą Tailando ir Kinijos gamtos terapeuto lygį (profesinis diplomas).

Tailande įgijau masažo mokytojo specialybę. Mokiausi daugiau nei 40 įvairių masažo ir terapijos tipų.
Dirbau sveikatos terapijos centruose, medicininėse institucijose bei Estijos slidinėjimo kroso komandos masažuotoju. Apie 20 metų mokiau Estijoje bei vedu daug kursų užsienio šalyse (Suomijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Tailande).

Buvau Kinijos, Tailando, Estijos Gamtos Terapijos Bendruomenės vadovu, Estijos Natūropatijos ir Papildomos Medicinos Tarybos vadovu, bei esu dabartinis Estijos Profesinės Tarybos narys.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“