Uždaryti

Astrologija kitu kampu

Data: 2016-02-22, 18:00

PASKAITOS TEMA - ŽEMĖS IR ŽMOGAUS ATSIRADIMAS VISATOJE BEI JO VIETA

KOSMOSO EVOLIUCIJOJE PSICHOANTROPOLOGIJOS IR HUMANISTINĖS ASTROLOGIJOS POŽIŪRIU.

 

Audronė Žvaigždika apie paskaitą: „Drįstu pastebėti, kad ši paskaita ne tokia kaip kitos. Suprantama todėl, kad kiekvienas astrologas savaip supranta astrologiją ir savaip ją pateikia. Ši kryptis, psichologinė-humanistinė, astrosofinė, domisi ne žmogaus likimu ir jo nuskaitymu, bet padeda jam pažinti save, tobulėti per savęs pažinimą, savo giluminių varomųjų jėgų pastebėjimą ir duoda galimybę išsilaisvinti iš mus ribojančių energijų rėmų, o tai reiškia, jog gauname galimybę keisti savo gyvenimą, tapti laimingais ir tokiais padaryti kitus. Perfrazuojant R. Štainerio žodžius, dabar jau ne žvaigždės kalba žmogui, o jis - žvaigždėms.

Suprasime, kiek esame įkalinti likimo ir kiek esame laisvi kurti savo gyvenimą. Šios žinios padės tapti laimingesniems kasdieniniame gyvenime paprastos, žmogiškos laimės prasme: darniau bendrauti su žmonėmis, išvengti konfliktų arba juos greitai išspręsti bei harmonizuoti savo vidinius prieštaravimus, o taip pat suvokti gilesnę žmogaus egzistencijos prasmę.

Įvadinės paskaitos metu kalbėsiu apie tai, kaip atsirado žemė ir žmogus, kas juos kūrė, kaip ir iš ko sudarytas žmogus, kodėl sakome, kad planetos ir žvaigždynai mus veikia ir dar daugiau... Labai norėčiau, kad pasikeistų tradicinis požiūris į astrologiją kaip į būrimo meną ar ateities pranašavimo techniką.“

Kas dėsto

Audronė Žvaigždika.

Lektorė, astrologė Audronė Žvaigždika.

Apie lektorę: Audronė Žvaigždika – astrologė, besilaikanti humanistinės psichologinės astrologijos mokyklos bei astrosofijos krypties. Veda humanistinės astrologijos paskaitų kursą Laisvajame Samadevos universitete (Prancūzija) bei Lietuvoje (Vilniuje ir Kaune). Išleistas astrologijos vadovėlis prancūzų kalba „La psycho-astrologie pour tous“ (leidykla: S.E.M. Reperes). Ji taip yra sveikatos koučerė, Reiki Tao To Ki inicijuojanti meistrė ir praktikė (taip pat netradicinės Tibeto Reiki meistrė-mokytoja). Samaros jogos eufoninių judesių vedėja, Lu Yong Tao To Ki (ciguno kryptis) instruktorė, meditacijos mokytoja. Studijavusi Idris Laoro (Idris Lahore) Esminę Psichologiją ir studijuojanti Selim Aisselio (Selim Aissel). Psichoantropologiją kardinaliai pakeitė savo tradicinį požiūrį į astrologiją, žmogų ir suvokimą apie Visatą ir žmogaus vietą joje. Lektorės internetiniai tinklapiai: www.zvaigzdika.lt , www.reikitaotoki.lt

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Sveikos pirties dėsniai

2021-03-01
Liko 8 vietos
Vebinaras
Apie pirtį, kaip ir apie krepšinį, Lietuvoje išmano visi... O gal visgi ne? Kokia pirtis yra iš tiesų sveika ir gera?

Pirties kultūros kursas I: Pirties istorija

2021-03-04
Liko 15 vietų
Vebinaras
Pirties atsiradimas ir raida Europoje nuo Antikos iki XX a. Senosios Amerikos ir Azijos pirtys.

Šeimos pirtininko studijos: Augalų naudojimo pirtyje pagrindai

2021-03-08
Liko 28 vietos
Lietuviškoje pirtyje naudojama daug įvairių augalų. Kviečiame apie tai sužinoti daugiau!

Pirties kultūros kursas II. Lietuviška pirtis

2021-03-11
Liko 24 vietos
Vebinaras
Ir vėl prausiamės virtualiai. Kokia yra tikra lietuviška pirtis?

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2021-03-15
Liko 29 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?

Pirties kultūros kursas III: Šiuolaikinė pirties kultūra

2021-03-18
Liko 20 vietų
Veninaras
Šiuolaikinė pirties kultūra įvairiose šalyse: hamamas (2 tipai), Šiaurės Europa( Suomijos, Rusija, Estija), Azija (Japonija, Korėja), Amerika (temeskalis, inipi, swtitz), Europa (aufguss).

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2021-03-29
Liko 30 vietų
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.