Uždaryti

Pirtininko įvadas Vilniuje

Data: 2016-01-29, 18:00
Organizatorius: Lietuviškos pirties akademija

Tuos, kurie jau baigė Sveikos pirties ABC ir norėtų pabandyti pasimokyti toliau, kviečiame į Darbo su kūnu pradinius mokymus arba „Pirtininkystės įvadą“.

Šio užsiėmimo metu jūs galbūt pirmą kartą laisva forma padirbsite su „klientu“. Išmoksite kaip švelniai liesti kūną vantomis jas taisyklingai laikant. Kaip padaryti tikro švelnaus vanojimo pradžią.

Po vanojimo praktikos, mes pailsėsime ir mokysimės dirbti su medumi garinėje, o tai reiškia - tepti jį ant kūno, panaudojant paprasčiausius masažinius judesius. Tai anaiptol nėra paprasta, nes dauguma žmonių nėra pratę liesti kito žmogaus kūno, baiminasi tai daryti. Būna įsitempę, o tai jaučia mūsų „klientai“. Kaip tai paprastai daroma - pamokys profesionalus pirtininkas.

Užsiėmimo tikslas - suteikti Jums pradinę pirtininko darbo praktiką, kad jūs galėtumėte apsispręsti ar tikrai norėtumėte tęsti studijas kaip pirtinkas mėgėjas, o vėliau ir kaip pirtininkas profesionalas.

Po šio seminaro jūs taip pat galėsite kaip pilnateisis dalyvis dalyvauti Pirties meistriškumo klube, nes pirtyje mokėsite ne tik „sėdėti“, bet paprašytas pavanoti savo kolegą: ištepti jį skaniu ir kvepiančiu medumi.

Šio seminaro turinys yra atnaujintas ir į jį yra perkelta dalis vanojimo mokymų medžiagos, tuos, kurie planuoja mokytis vanojimo - būtinai kviečiame dalyvauti, nes šio mokymo temos įskaita yra privaloma tolimesnėms studijoms, jau nekalbant apie tai, kad tai ne tik mokymas, bet ir nuostabus vakaras geroje pirtyje su geru garu.

Pirties meistriškumo klubo nariai taip pat gali dalyvauti - tiesiog kaip geros pirties dalyviai. Nariai taip pat turi teisę į nuolaidą, kuri bus suteikta taškų forma.

Tema

 • Darbo su kūnu įvadas

  Švelnus kūno šildymas, prausimas, tepimas pirties mišiniais ir priemonėmis, lietimas, vanojimas pirtyje būtent ir realizuoja šią prigimtinę mūsų teisę į kūno lietimą, glostymą, vanojimą. Pirtininkas privalo ir turi mokėti šias esmines darbo su kūnu technikas, kad jas atliktų saugiai ir su nauda kūnui.

  Darbo su kūnu įvado temos

  Darbas su nugara

  • Kliento sušildymas ir atpalaidavimas
  • Kūno padėtis ant plauto
  • Komforto ir saugumo priemonės
  • Kojų sušildymas
  • Kūno tepimas medumi

  Vanojimo pradmenys

  • Pasirengimas vanojimui (vantos, darbo vieta)
  • Vanotojo saugumas ir darbo ergonomika
  • Švelnių vanojimo metodų apžvalga
  • Vidutinio intensyvumo vanojimo technikų apžvalga


  Jei norite greičiau patekti į šios temos mokymus...

  [laukimo_sarasas tema_id="61"]

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Dėstytojas

Rimas Kavaliauskas

 

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Intensyvus vanojimas

2018-01-21
Visos vietos užimtos
Renginio vieta: Senųjų Tarpupių km., Trakų r., Vilnius

Sveikos pirties ABC su vanojimo mokymu

2018-01-21
Visos vietos užimtos
Renginio vieta: Senųjų Tarpupių km., Trakų r., Vilnius

Sveikos pirties ABC Plius

2018-01-27
Liko 1 vieta
Renginio vieta: Pirčių sodas. Melkio km. Pikeliškių sen. Vilniaus raj.