Uždaryti

Pirtininko įvadas Vilniuje

Data: 2016-01-29, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Tuos, kurie jau baigė Sveikos pirties ABC ir norėtų pabandyti pasimokyti toliau, kviečiame į Darbo su kūnu pradinius mokymus arba „Pirtininkystės įvadą“.

Šio užsiėmimo metu jūs galbūt pirmą kartą laisva forma padirbsite su „klientu“. Išmoksite kaip švelniai liesti kūną vantomis jas taisyklingai laikant. Kaip padaryti tikro švelnaus vanojimo pradžią.

Po vanojimo praktikos, mes pailsėsime ir mokysimės dirbti su medumi garinėje, o tai reiškia - tepti jį ant kūno, panaudojant paprasčiausius masažinius judesius. Tai anaiptol nėra paprasta, nes dauguma žmonių nėra pratę liesti kito žmogaus kūno, baiminasi tai daryti. Būna įsitempę, o tai jaučia mūsų „klientai“. Kaip tai paprastai daroma - pamokys profesionalus pirtininkas.

Užsiėmimo tikslas - suteikti Jums pradinę pirtininko darbo praktiką, kad jūs galėtumėte apsispręsti ar tikrai norėtumėte tęsti studijas kaip pirtinkas mėgėjas, o vėliau ir kaip pirtininkas profesionalas.

Po šio seminaro jūs taip pat galėsite kaip pilnateisis dalyvis dalyvauti Pirties meistriškumo klube, nes pirtyje mokėsite ne tik „sėdėti“, bet paprašytas pavanoti savo kolegą: ištepti jį skaniu ir kvepiančiu medumi.

Šio seminaro turinys yra atnaujintas ir į jį yra perkelta dalis vanojimo mokymų medžiagos, tuos, kurie planuoja mokytis vanojimo - būtinai kviečiame dalyvauti, nes šio mokymo temos įskaita yra privaloma tolimesnėms studijoms, jau nekalbant apie tai, kad tai ne tik mokymas, bet ir nuostabus vakaras geroje pirtyje su geru garu.

Pirties meistriškumo klubo nariai taip pat gali dalyvauti - tiesiog kaip geros pirties dalyviai. Nariai taip pat turi teisę į nuolaidą, kuri bus suteikta taškų forma.

Tema

 • Pirtininko darbo įvadas

  Praktinė tema, kurioje susipažįstame su pirtinininko darbu. Pirmieji žingsniai į naują profesiją vyksta saugioje aplinkoje, geroje pirtyje, padedant patyrusiam dėstytojui.
  Dažniausiai šios temos dėstymas organizuojamas kaip pirties vakaras (praktinis užsiėmimas pirtyje) kurio metu dėstytojas supažindina su pagrindiniais praktinio pirtininko darbo garinėje momentais, juos parodo, o studentai tai išbando praktiškai. Tokiu būdu jie turi galimybę išbandyti save kaip būsimi pirtininkai ir geriau suprasti kokiame lygyje jie norėtų išmokti pirtininko amato.

  Darbo su kūnu įvadas. Pirtis.lt.
  Studentas pirmą kartą prausia kūną garinėje.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto

Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“