Uždaryti
 

Pirtininko įvadas Vilniuje

Data: 2016-01-29, 18:00
Organizatorius: Lietuviškos pirties akademija

Tuos, kurie jau baigė Sveikos pirties ABC ir norėtų pabandyti pasimokyti toliau, kviečiame į Darbo su kūnu pradinius mokymus arba „Pirtininkystės įvadą“.

Šio užsiėmimo metu jūs galbūt pirmą kartą laisva forma padirbsite su „klientu“. Išmoksite kaip švelniai liesti kūną vantomis jas taisyklingai laikant. Kaip padaryti tikro švelnaus vanojimo pradžią.

Po vanojimo praktikos, mes pailsėsime ir mokysimės dirbti su medumi garinėje, o tai reiškia - tepti jį ant kūno, panaudojant paprasčiausius masažinius judesius. Tai anaiptol nėra paprasta, nes dauguma žmonių nėra pratę liesti kito žmogaus kūno, baiminasi tai daryti. Būna įsitempę, o tai jaučia mūsų „klientai“. Kaip tai paprastai daroma - pamokys profesionalus pirtininkas.

Užsiėmimo tikslas - suteikti Jums pradinę pirtininko darbo praktiką, kad jūs galėtumėte apsispręsti ar tikrai norėtumėte tęsti studijas kaip pirtinkas mėgėjas, o vėliau ir kaip pirtininkas profesionalas.

Po šio seminaro jūs taip pat galėsite kaip pilnateisis dalyvis dalyvauti Pirties meistriškumo klube, nes pirtyje mokėsite ne tik „sėdėti“, bet paprašytas pavanoti savo kolegą: ištepti jį skaniu ir kvepiančiu medumi.

Šio seminaro turinys yra atnaujintas ir į jį yra perkelta dalis vanojimo mokymų medžiagos, tuos, kurie planuoja mokytis vanojimo - būtinai kviečiame dalyvauti, nes šio mokymo temos įskaita yra privaloma tolimesnėms studijoms, jau nekalbant apie tai, kad tai ne tik mokymas, bet ir nuostabus vakaras geroje pirtyje su geru garu.

Pirties meistriškumo klubo nariai taip pat gali dalyvauti - tiesiog kaip geros pirties dalyviai. Nariai taip pat turi teisę į nuolaidą, kuri bus suteikta taškų forma.

Tema

 • Darbo su kūnu įvadas

  Šia tema prasideda būsimojo pirtininko pažintis su profesija. Galima apie tai mąstyti kiek tik nori, tačiau vieną kartą reikia per save perlipti, paimti į rankas vantas ir praėdėti kažką su jomis daryti... Mūsų tikslas yra , kad pirmieji jūsų kaip pirtininkoi žingsniai įvyktų saugioje aplinkoje, geroje pirtyje, neįkyriai padedant patyrusiam dėstytojui.

  Darbo su kūnu įvadas. Pirtis.lt.
  Studentas pirmą kartą prausia kūną garinėje.

  Temos turinys

  Vanojimo pradmenys

  • Pasirengimas vanojimui (vantos, darbo vieta)
  • Vanotojo saugumas ir darbo ergonomika
  • Švelnus kūno šildymas garu
  • Svelnus kūno lietimas vantomis
  • Pėdų šildymas ir pėrimas

  Darbas su nugara

  • Kliento sušildymas ir atpalaidavimas
  • Kūno padėtis ant plauto
  • Komforto ir saugumo priemonės
  • Kūno tepimas medumi
  • Prausimas vantomis


  Jei norite greičiau patekti į šios temos mokymus...

  [laukimo_sarasas tema_id="61"]

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Dėstytojas

Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.