Uždaryti
 

Andalūzijos kvapų pirtis

Data: 2016-01-14, 18:00
Organizatorius: Lietuviškos pirties akademija

Pedras

Lygiai vidury šaltos lietuviškos žiemos kviečiame pasilepinti pirtyje, kurią kūrensime svečio iš Ispanijos Pedro garbei. Paskutinį kartą su juo matėmės praeitų (2015 m.) vėlyvą pavasarį saulėtoje Andalūzijoje, kur dalyvavau Kvapų namų botaninėje ekspedicijoje. Rimas

Dar iš ekspedicijos liko unikalios žaliosios levandos, mirtos, laukinio rozmarino, kurie mus turėtų neblogai sušildyti ir pralinksminti.

Pedras galbūt atsiveš savo auginamos ekologiškos stevijos, jos bus galima ir įsigyti. Vakaro metu parodysiu skaidres apie Andalūzijos gamtą ir augalus, o Pedras visą tai dar pasodrins savo ispanų idalgo temperamentu.

Pirtyje mes kaip visad vanosimės, tačiau šį kartą pajieškosime daugiau galimybių į lietuviškos pirties procedūras įvesti ir mūsų protėvynės - Viduržemio jūros baseino augalus. Programa yra ganėtinai laisva, tad labiau jos nė netikslinu, kas gausis - tas gausis.

Kadangi pirtis vyks su kvapais, tai palengvindami studijas šios pirties dalyviams užskaitysime studijų temą Aromatinė pirtis.

Tema

 • Aromatinė pirtis

  Edukacinė pirtis, kurioje tyrinėjamas aromatas pirtyje:

  • natūralūs garinės aromatizavimo būdai;
  • žolynų garo mišiniai;
  • smilkymas garinei dezinfekuoti;
  • eterinių aliejų panaudojimas mikroklimato korekcijai;
  • kvapiųjų substancijų panaudojimas pirties kaukių gamyboje.


  Jei norite greičiau patekti į šios temos mokymus...

  [laukimo_sarasas tema_id="53"]

Dėstytojas

Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.