Uždaryti

Andalūzijos kvapų pirtis

Data: 2016-01-14, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Pedras

Lygiai vidury šaltos lietuviškos žiemos kviečiame pasilepinti pirtyje, kurią kūrensime svečio iš Ispanijos Pedro garbei. Paskutinį kartą su juo matėmės praeitų (2015 m.) vėlyvą pavasarį saulėtoje Andalūzijoje, kur dalyvavau Kvapų namų botaninėje ekspedicijoje. Rimas

Dar iš ekspedicijos liko unikalios žaliosios levandos, mirtos, laukinio rozmarino, kurie mus turėtų neblogai sušildyti ir pralinksminti.

Pedras galbūt atsiveš savo auginamos ekologiškos stevijos, jos bus galima ir įsigyti. Vakaro metu parodysiu skaidres apie Andalūzijos gamtą ir augalus, o Pedras visą tai dar pasodrins savo ispanų idalgo temperamentu.

Pirtyje mes kaip visad vanosimės, tačiau šį kartą pajieškosime daugiau galimybių į lietuviškos pirties procedūras įvesti ir mūsų protėvynės - Viduržemio jūros baseino augalus. Programa yra ganėtinai laisva, tad labiau jos nė netikslinu, kas gausis - tas gausis.

Kadangi pirtis vyks su kvapais, tai palengvindami studijas šios pirties dalyviams užskaitysime studijų temą Aromatinė pirtis.

Tema

Kas dėsto

Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“