Uždaryti

Andalūzijos kvapų pirtis

Data: 2016-01-14, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Pedras

Lygiai vidury šaltos lietuviškos žiemos kviečiame pasilepinti pirtyje, kurią kūrensime svečio iš Ispanijos Pedro garbei. Paskutinį kartą su juo matėmės praeitų (2015 m.) vėlyvą pavasarį saulėtoje Andalūzijoje, kur dalyvavau Kvapų namų botaninėje ekspedicijoje. Rimas

Dar iš ekspedicijos liko unikalios žaliosios levandos, mirtos, laukinio rozmarino, kurie mus turėtų neblogai sušildyti ir pralinksminti.

Pedras galbūt atsiveš savo auginamos ekologiškos stevijos, jos bus galima ir įsigyti. Vakaro metu parodysiu skaidres apie Andalūzijos gamtą ir augalus, o Pedras visą tai dar pasodrins savo ispanų idalgo temperamentu.

Pirtyje mes kaip visad vanosimės, tačiau šį kartą pajieškosime daugiau galimybių į lietuviškos pirties procedūras įvesti ir mūsų protėvynės - Viduržemio jūros baseino augalus. Programa yra ganėtinai laisva, tad labiau jos nė netikslinu, kas gausis - tas gausis.

Kadangi pirtis vyks su kvapais, tai palengvindami studijas šios pirties dalyviams užskaitysime studijų temą Aromatinė pirtis.

Tema

Kas dėsto

Rimas Kavaliauskas

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Sveikos pirties dėsniai

2022-11-29
Liko 19 vietų
Vebinaras
Apie pirtį, kaip ir apie krepšinį, Lietuvoje išmano visi... O gal visgi ne? Kokia pirtis yra iš tiesų sveika ir gera?

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2022-12-05
Liko 24 vietos
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.

Pirtininko darbo įvadas

2022-12-07
Liko 4 vietos
Pirčių sodas, Vilniaus raj.
Patinka eiti į pirtį? O būti pirtininku ar patiktų? Šiame seminare paragausime pirtininko duonos: mokysimės paruošti vantas, patepti medumi nugarą ir, žinoma, vanoti!